Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

angajare soferi autocar


CNA25

Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • Members

La Atlassib gasesti mereu :) .... in ciuda faptului ca se aud zvonuri nefondate  ,problemele sunt pt cei care fura/beau/ nu ajung la timp...

ce sa furi?nu se ajunge la timp pentru ca se merge cu viteza redusa sa te poti incadra in norma de consum,se merge cu 10 km/h mai incet din cauza remorcii pe unele sectoare de drumsi din cauza nr de statii pe toate coclaurile
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

La Atlassib gasesti mereu  .... in ciuda faptului ca se aud zvonuri nefondate  ,problemele sunt pt cei care fura/beau/ nu ajung la timp... si tu esti unul din aia corecti . Vai cata onestitate la tine  . Dar de ce nu spui si despre restul problemelor care sunt la firma . Mie mai au sa-mi dea diurna de pe extern plus garantia si a trecut un an de cand am plecat de ei .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

La Atlassib gasesti mereu  .... in ciuda faptului ca se aud zvonuri nefondate  ,problemele sunt pt cei care fura/beau/ nu ajung la timp... si tu esti unul din aia corecti . Vai cata onestitate la tine  . Dar de ce nu spui si despre restul problemelor care sunt la firma . Mie mai au sa-mi dea diurna de pe extern plus garantia si a trecut un an de cand am plecat de ei .

Colegul Niky , fii sincer si spune-ne si noua cata motorina ramane la o cursa de Italia de ex, si cat este partea soferilor din echipaj impartit la 3 soferi ?Acum ai raspunsul dc mai sunt probl si intarzieri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

treaba cu motorina - ................respecta regulile forumului si membrii acestuia !! . Tu stii ce se intampla pe Italia la Padova ..... ? iti spun eu ca nu stii nimic din ce face Stefania cu soferii tu vorbesti numai din auzite . Si ca sa ajungi tu sa vorbesti de Italia baga 6-7 curse la luna ( 2 de Gallipolli 2 de Taranto 2 de Bari Via Capruzzi 252) si dupa aia stam de vorba si sa nu le faci pana la Suceava doar pana la Arad sau Lugoj si n-ai mai vorbi asemenea tampenii .

n01_440x293.jpg

302427.jpg

ii vezi s-au nenorocit pe viata pt binele lui Carabulea

ps : inca ,, una ,, si te duci !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

treaba cu motorina -  Tu stii ce se intampla pe Italia la Padova ? iti spun eu ca nu stii nimic din ce face Stefania cu soferii tu vorbesti numai din auzite . Si ca sa ajungi tu sa vorbesti de Italia baga 6-7 curse la luna ( 2 de Gallipolli 2 de Taranto 2 de Bari Via Capruzzi 252) si dupa aia stam de vorba si sa nu le faci pana la Suceava doar pana la Arad sau Lugoj si n-ai mai vorbi asemenea tampenii .

n01_440x293.jpg

302427.jpg

ii vezi s-au nenorocit pe viata pt binele lui Carabulea

Regret ca esti utilizator al acestui forum , rog moderatorii sa iti corecteze postul cu injurii , eu nu am adresat nimanui porcariile scrise de tine,

chiar daca  nu am fost deacord. Accidentele sunt regretabile, toate firmele au accidente, tu doar vb si critici , in fond nu ai ajutat pe nimeni

de pe forum  , sau vreun  incepator sa isi gaseasca  un loc , un salar , un nou inceput in viata , in meseria de Conducator Auto,o meserie

grea facuta de ,,ras,,  prin comportamentul vulgar si urat , de catre cei ca tine.

Nu ridic pe nimeni in slavi , insa la Atlassib am gasit o companie unde este usa deschisa tuturor, inclusiv celor care au luat de 2 zile permisul,

uitam ca toti am fost incepatori !Sau tu te ai nascut invatat ?

Mereu mi am luat baniii, au mai intarziat 10,12 zile, nimeni nu mi a reprosat nimic cand am gresit, dar mereu am fost disociat de faptele care sunt prevazute in regulament.

O zi buna !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

pentru niky salut colegule nu are rost sa sa arunci cu gunoi asa la intamplare si sai bagi pe toti in aceesi oala.dak tu ai avut o problema firesc era sa o rezolvi in familie pentru ca acolo se spala rufele.rog moderatorii sa ia masuri ca aici santem pe un forum nu in grajd.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.