Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

De ce inchideti topicurile despre Truck Ierbak si Express Euroscan???

Lasati soferii sa vorbeasca liber, ca de asta si-au facut cont pe forum. Sa vorbeasca si patronii, dar cu numele real nu cu Nume de soferi ! E ceva dubios acolo daca tot se inchid topicurile ! Poate sunt colegi noi care nu au vazut camion decat pe Disc...

Acest mesaj a fost sters atit de repede incat nici nu mai eram sigur ca l-am citit.Ca el au mai fost sterse multe altele in ultima vreme, foarte multe dintre ele fara avertizare ,marea intrebare este DE CE?. Eu unul nu vad nimic in acest mesaj care sa contravina regulilor acestui forum. Pe cine oare deranjeaza de fapt aceste mesaje,al cui este de fapt acest forum al soferilor sau al patronilor.

Sant foarte multe alte interdictii ale forumului care sint incalcate fara a se lua masuri(EX.punctul  l. folosirea de catre minorii (sub 18 ani) userul andrei78),Oare moderatorii isi fac cu adevarat bine treaba isi cunosc cu adevarat atat drepturile cat si obligatiile?,sa nu uitam totusi ca si ei sant tot oameni.

Scriu acest mesaj ptr ca imi pasa de viitorul acestui forum,m-am bucurat foarte mult cand am aflat de el si cred in viitorul lui.

Pacat domnilor colegi ca sa ajuns la asemenea discutii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Eu citesc de aproape 6 luni de pe acest forum! Insa abia astazi m-am hotarat sa imi fac cont vazand cum moderatorii nu isi fac treaba, ichid topicurile dupa bunul plac, si sterg posturile soferilor ! Daca forumul e conceput pt a scrie doar ce avem voie, sa ne dea o lista cu exemple, scriem fiecare acelasi lucru ,si toata lumea e multumita ! Traim intr-o tara decomocrata, suntem liberi sa scriem ce vrem, pareri personale, pro si contra , atat timp cat scriem cuviincios si fara obscenitati! doar ca pe moderatii forumuli ii deranjeaza , probabil ca au niste interese ascunse ! Calitatea forumului scade pe zi ce trece, si imi pare rau, pt ca ma gandeam ca avem si noi , soferii, un loc unde sa ne relaxam !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

de ce  , de ce ?? hai sa fim seriosi ...daca  toti userii ar da dovada de bun simt si respect , nu ar mai fii nevoie ca  un moderator  sa stea sa stearga , uneasca , nodifice , mute . etc !!

acum intorc intrebarea , de ce ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Munca cu omul este cea mai grea niciodata nu-i poti multumi pe toti, dar nu trebuie sa-i amestecam pe toti in aceeasi oala, intrebarea este foarte simpla de ce sau sters mesaje fara a fii imformati sau avertizati, mesaje care nu erau decat intrebari care ar fi putut deranja doar pe cineva din conducerea unor anumite firme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

La  7.778 Membri  e destul de greu sa verifici chiar tot.  Au inceput sa fie subiecte fierbinti care sunt mai supravegheate decat restul.  Se sterg postari cu jigniri la adresa unor persoane si astea sunt mai bine pt cei care posteaza la nervi si nu se gandeste la urmari.  Daca stai in spatele calculatorului acasa crezi ca esti complet anonim.  In  cateva minute se afla adresa utilizatorului dupa IP.

PS.  Da primesc 2 %  de la firmele marii  din impozitul pe care il platesc la stat.  Nu vrei si tu jumate din cate primesc eu de cand am facut forumul  ( inclusiv amenintari cu tribunalul)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

La  7.778 Membri  e destul de greu sa verifici chiar tot.  Au inceput sa fie subiecte fierbinti care sunt mai supravegheate decat restul.  Se sterg postari cu jigniri la adresa unor persoane si astea sunt mai bine pt cei care posteaza la nervi si nu se gandeste la urmari.  Daca stai in spatele calculatorului acasa crezi ca esti complet anonim.  In  cateva minute se afla adresa utilizatorului dupa IP.

PS.  Da primesc 2 %  de la firmele marii  din impozitul pe care il platesc la stat.  Nu vrei si tu jumate din cate primesc eu de cand am facut forumul  ( inclusiv amenintari cu tribunalul)

Multumesc ptr raspuns dl. CALIN, am deschis acest acest subiect mai mult ca un semnal de alarma,considerand ca aceste,, scapari" ale moderatorilor scad calitatea acestui forum, nu am pomenit sau am facut aluzie la foloase materiale sau altceva de acest gen,stiu ca oricand pot fi indentificat dupa ip, daca doriti va trimit eu PM cu numele complet si  adresa ,nu am de ce sa ma ascund .Crede-ma ca imi dau seama cate probleme ridica un astel de forum,asa cum am mai scris am deschis acest subiect ptr. ca imi pasa si chiar nu cred ca meritam PS-ul.

Se poate inchide subiectul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

E bizara situatia acelui topic.Am mai demonstrat acum ceva timp cum se incearca inducerea in eroare si mani p u la r e a.Patronii au tot interesul sa fie topicul inchis.Google indexeaza si vor ajunge pe prima pagina  ;D

Interesant e ca cei mai multi dintre noi au un nick name sub care se ascund dar in acel topic au aparut cateva persoane cu nume complet de soferi care ii lauda pe patroni intr-un mod pe care nu il aud in parcare.Multi din cei ce au postat acolo nu au peste 10 interventii pe forum.Citind ce s-a scris pe acolo si cunoscand situatia pot spune ca se exagereaza in ambele parti dreptatea fiind undeva spre mijloc.Personal nu recomand nimanui,cu sau fara experienta, sa mearga sa lucreze acolo.

Ca in orice firma exista soferi seriosi si neseriosi,soferi buni si mai putin buni,soferi multumiti si nemultumiti.Difera doar procentele.Pe fiecare topic in care se vorbeste despre vreo firma controversata se incing spiritele,apar si useri multumiti.Atat timp cat nu se ataca persoana si nu se injura/ameninta nu vad de ce sa fie inchise.Pe orice forum exista contre,chiar si pe cele tehnice unde cifrele ar trebui sa vorbeasca.

In alta ordine de idei primesc mesajul ca am fost banat si am conturi multiple.Nu ca ar fi o mare pierdere dar eu imi asum tot ce am scris pe acest forum,nu am nevoie de clone.Celalat cont pe care l-am facut a fost guviss si a fost activ doar cat sa lamuresc situatia cu moderatorii.

Eu stiu ca forumul nu prea aduce bani ci multe probleme ,daca e atat de greu de tinut astept o oferta de vanzare.Sunt curios daca s-au facut presiuni din partea vreunei firme.

Lasati-o mai usor cu depistari de IP,adrese si alte prostii!Vreau sa vad si eu un proces in care Ion il da in judecata pe Gigel pentru ca la facut prost pe forum folosind un hotspot din Olanda,fara proxy.Pentru ........din astea nu se agita nimeni,starnesc zambete.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.