Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

accident in curtea mea saritura anului 2012


Postări Recomandate

  • Members

din ce an e Dacia Pick Up? ca daca e injectie si an dupa 2000, masinile astea se cam vand in jurul a 1000 de euro si deci nu e corect la evaluarea asta...sunt hoti astia cu asigurarile, cred ca daca e dacie, merge si bani mai putini. I-ai la rost.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Moderators

daca masina ta e in dauna totala si asigurarile nu te despagubesc corect va trebui sa iei calea mai grea,prin instanta,stiu ca societatile nostre de asigurari baga niste coeficienti de an vechime,asa iti iese tie o suma mica,depinde si de agentul constatator,oricum sunt magari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

man... in mine s-a bagat unu cand am iesit din parcare, aveam un opel ascona din 1985/....  si n-au dat baietii de loc bani pt stricaciune... au zis ca eu m-am bagat cu masina si i-am furat lui asigurarea... is niste idioti astia cu asigurarile :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • Members

POI OMULE ASTA INSEAMNA SA CHELTUIASCA CU TOT CU AVOCATII CHELTUILEI DE JUDECATA ETC MIN 100 DE MIL SI DCA CASTIGA PROCESU ITI SPUN EU CA MAI MULT DE 60MIL NIMENI DUPA SUPRAFATA PAMANTULUIO NICI EXTRATERESTRII........SI ATUNCI CARE-I FAZA???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

POI OMULE ASTA INSEAMNA SA CHELTUIASCA CU TOT CU AVOCATII CHELTUILEI DE JUDECATA ETC MIN 100 DE MIL SI DCA CASTIGA PROCESU ITI SPUN EU CA MAI MULT DE 60MIL NIMENI DUPA SUPRAFATA PAMANTULUIO NICI EXTRATERESTRII........SI ATUNCI CARE-I FAZA???

ideea e ca suta de milioane se despagubeste separat ca cheltuieli de judecata....pe langa aia 60 mil obiectul cauzei procesuale
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.