Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

RENAULT MAGNUM


MANV10

Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • VIP
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 9 months later...
  • 2 months later...
Vizitator Anonymous

Se cam vede si de afara, dupa dimensiunile cabinei, ca nu are spatiu mare la interior.

In schimb, din ce am discutat cu altii, cica trage bine si este economic la clasa sa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Din cate stiu eu Volvo ii da lui Renault doar "scheletul" ca sa zic asa. Insa "reteta" de preparare a motorului cica ar fi Renault. De aia si ies mai bine la consum. Cam al fel cum daduse Volkswagen un bloc motor de Passat lui Mitsubishi pt modelul Lancer. Dar in rest totul e facut de japonezi. Asa cica e si cu motoarele de la Volvo. Care o fi adevarul nu stiu sigur. Oricum, daca te uiti la motoarele de 12.8 litri de la cele doua marci, cam difera intre ele. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • Members

conduc un  magnum de 2 ani, mi au oferit scania 480 si volvo 460,evident am refuzat. magnumul are cabina amortizata bine, in plus in caz se accident(doamne fereste) cabina e facuta sa salveze soferul, fiind ca o capsula pusa pe sasiu. Pe cabina am gasit si conditionator viesa, vara se doarme foarte bine. cutie hidramata fara ambreiaj, frigider de serie si mini frigider pentru sticla de apa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

un coleg cu un premium a avut accident cu un magnum,a intrat magnumu pe contrasens .........................colegu cu premiumu sta la pat si cel cu magnumu nu a avut nici o zgarietura!oare asta nu conteaza?totul se reduce doar la comoditatea si la spatiu din cabina?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.