Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Accident între două tiruri pe A2. Unul din șoferi, grav rănit


Postări Recomandate

  • Members

Cel din fata e de la mine de la firma,cu el nu am avut timp sa discut dar am auzit ca cel din spate ar fi adormit.Am vazut si eu remorca in seara asta cand am venit din cursa,e dauna totala,are sasiu stramb,liftul e praf,usile la fel,podeaua.Dumnezeu sa-l ajute pe cel din spate sa scape teafar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Daca a adormit, de ce a adormit? nu cumva pt ca soferii din ro sunt fugariti? Daca alergi mai mult nu faci altceva decat sa faci p.... mare patronului, iar cand doamne fereste se intampla ceva isi ia mainile ca doar ai semnat ca trebuie sa mergi numai in grafic, sa respecti normele de siguranta circulatiei si cele de SSM, Vreau sa stiu cati din voi ati facut pe bune instructajul de protectie muncii la angajare si apoi pe cel periodic. Nimeni nu da importanta decat atunci cand se intampla.

Daca nu a pastrat distanta regulamentara iar nu a respectat niste norme de siguranta.

In concluzie fratilor nu mai alergati peste puteri pt ca pana la urma singurul castigat din asta e patronul.

Drumuri bune fara evenimente si la multi bani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Din cate spun soferii,cel din fata a pus frana sa iasa dupa autostrada,iar cel din spate nu a observat si ultima chestia care a putut sa o faca a fost sa sara de pe scaun ,pe mijlocul cabinei altfel era mort.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

intre noi colegi,,,,,,,nu exista fugarit,,,,,,,,,cand ne este somn trebuie sa ne oprim,poate avem si noi vina ca afirmam ,,,cine ma, eu nu pot sa conduc 15 ore'' sau case de expediti care spun toti soferi sau incadrat in program si au ajuns,,,,,,,,,,,,,1150 km in24,30 min,,,,,,,,,,,,am aflat ca cursa se face in 2 dar de ce sa plateasca 2 soferi ,trebuie sa mearga si intr-un singur sofer.........nu doresc nici la dusmani accident ,la prieteni nici atat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.