Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

ce se mai gateste la camion


Postări Recomandate

  • Members

Tin sa precizez de la inceput ca nu lucrez pe camion, dar activitatea este direct legata de camioane si soferii lor.

Cautand alceva am gasit un videoclip unde doi soferi turci isi pregateau masa

apoi un videoclip cu Mihai care isi pregateste masa

http://www.trilulilu.ro/video-calatorii/sofer-si-bucatar

din curiozitate, vreau sa intreb ce se mai gateste ? se pot pune retete de mancaruri gatite la camion ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

da, am vazut, topicul multumesc de informare, dar cred ca discutiile de acolo au cam luat o alta latura decat cea culinara

cautand, am gasit foarte putine discutii despre mancare si muuulte despre alte si alte teme

cred ca se poate manca diversificat si nu numai uscaturi, chiar si cu camionul, mai jos un exemplu

acum, sunt convins ca nu toata lumea are in cabina un asemenea arsenal, dar cred ca pentru a pregati un minim, se gaseste la marea majoritate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

da, am vazut, topicul multumesc de informare, dar cred ca discutiile de acolo au cam luat o alta latura decat cea culinara

cautand, am gasit foarte putine discutii despre mancare si muuulte despre alte si alte teme

cred ca se poate manca diversificat si nu numai uscaturi, chiar si cu camionul, mai jos un exemplu

acum, sunt convins ca nu toata lumea are in cabina un asemenea arsenal, dar cred ca pentru a pregati un minim, se gaseste la marea majoritate

ESTE O TIGANIE SA GATESTI IN CABINA .........si la - 20 grade gatesc afara ,ce miros credeti ca are in cabina,cat ulei a sarit pe bord,mocheta.........arsenalu meu este mai mic din lipsa de spatiu ,am si plita cu 3 ochiuri dar nu am mai folosito din 2008 si am si butelie de de 11 kg,,,,,,,,,,arsenal simplu: butelie 3-5 kg,tigaie teflon cu guler inalt [multifunctionala  ;D],oala de 2-4 litri cu capac,recipient plastic de 2 l pt salate,cutit,lingura,furculita,bidon apa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Vizitator Anonymous

din ciclul "femei la volan si barbati in bucatarie" ...3 saptamani pe comunitate cu,ou ochi carnati cabanos,supa instant si salam de vara la greu :))

...dar sunt alte lucruri la care ma chiar pricep de minune =)))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.