Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Enervant pentru mine dar adevarat!!!


Andreas Gluck

Postări Recomandate

  • Members

Nu am decat 10 luni de cand am luat permisul...si unul dintre nefericitul lucru ce mi se intampla este ca transpir la palme ...asta nu se intampla numai la condus dar inclusiv si la asta.Mereu rade tata de mine cand imi da masina...iar esti ud la palme imi faci volanul numai sare[cred ca o sa conduc cu manusi].Mai lasati mesaje daca mai sunteti care transpirati in palme...cred ca nu-s singurul :P>>las aici sibiectul pentru ca nu vad in alta parte unde l-as putea incadra[la bancuri nu merge]  ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

    Andreas,s-ar putea sa fie pentru ca esti incepator si esti stresat?Intreb si eu,eu am norocul ca nu transpir la palme,nu am transpirat niciodata,in schimb stiu ca,atunci cand eram incepator,am transpirat foarte tare la datul cu spatele,mai intai la camion-remorca,dupa aceea pe semi,si la urma in tren dublu, la primele incercari la dat cu spatele!Acuma nu mai transpir deloc,oricare ar fi configuratia ansamblului meu,dar,nu le-am numarat,dar cred ca am dat cu spatele de cel putin 1 167 884 de ori cu camionul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.