Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

trans euro -bucuresti ..detine flota de Volvo majoritatea noi sau sub 100 mii km angajarea se face la bucuresti str zetari nr 4 , parca ..se lucreaza pe comunitate unde are dispecer la Padborg -Dk si Koln _DE , stiam ca se da avans de cursa apoi restul de bani la intoarcere din cele 6-8 saptamini la o saptamina dupa ce ai facut decontul ..poti contacta pe Iancu Florin , sau Butaru Marian ..salariul nu este nici prea prea nici etc ..treaba este ca pe comunitate indiferent unde ai lucra nu mai merge cu furatul la motorina ca te ard de nu te vezi ..are 3 dispeceri ,Marian , Tiulica , Alin ..pe Tiulica fost Aquila nu il cunosc dar Marian si Alin sunt baieti de treaba ..ca orice firma romanesca insa mai ,,ciupesc ,,la bani asa cate putin in detrimentul soferului , dar daca nu creezi probleme iti iei banutii ...Iancu Marian patronul mare este mai de treaba dar Florin , care de fapt se ocupa de decont e din topor si un pic arogant ...eu am plecat de la ei pentru ca mi s-a oprit o suma derizorie in comparatie cu altii dar fiind un tip cu principii si mai ales cinstit nu permit sa mi se ia nimic din munca mea ...sincer in afara de acel oprit din bani odata ..mi-am luat banutii toti ...daca mai vrei sa intrebi ceva lasa pe forum intrebare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Members

Salut dupa cum vezi am lucrat si eu la ei acum vreo doi ani.

Nu sunt sigur dar am auzit ca s-ar fi desfiintat  firma din sibiu.Camioanele au trecut la firma mama din franta.Repet am auzit de la cineva.

In rest este la fel ca la toate firmele....cauta sa te scoata gaura la motorina etc .......diverse chestii ca sa iti opreasca bani.Ma rog asa era cand am lucrat eu la ei.

Acum nu stiu daca mai fac la fel de cand i-au preluat francezii....

Incearca si vei vedea.....

Drumuri bune....

inactiv, inchis

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.