Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Recomandare navigatie...


stanciudan76

Postări Recomandate

  • Members

Sal catre toti colegii, imi poate cineva recomanda o navigatie buna, cu tot ce trebuie, setari camion, restrictii A.D.R, etc...  Multumesc.

Eu folosesc un GPS serioux urban pilot q475 (m-a costat 215 ron -mentionez ca nu are soft de navigatie inclus) am cumparat un card Micro SD cu capacitatea de 4Giga si am instalat IGO Primo 2.0 ! hartile sunt de anul trecut si are tot ce vrei pe el!

in caz de blocaje in trafic calculeaza un traseu alternativ ptr ocolirea blocajului, are si optiune de calcul traseu in fucntie de clasa sau clasele ADR pe care le transporti! Nu regret alegerea facuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

eu am un garmin nuvi465 ,harti 2012,profil de camion.posibilitate de a adauga profile noi,inclusiv pentru ADR.ne intelegem perfect.interfata simpla,fara brizbizuri,fara multa bataie de cap mai ales daca trebuie butonat rapid in mers.pana-n 200 euro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • Members

salutare colegu. daca te uiti pe forum o sa gasesdti o sectiune separata cu navigatoare si harti. gasesti si anunturi cu navigatoare de vanzare cat si toate link-urile posibile si imposibile pentru descarcat softuri si harti pentru toate tipurile de navigatoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.