Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

Fratilor daca auziti de firma GDL EUROTRANS LOGISTIC din iasi FUGITIIIIIIIIIIII CA E TEAPA. Daca vreti mai multe relatii va stau la dispozitie.

si eu sunt din Iasi ,chiar as vrea sa ne descrii cu lux de amanunte ce so intamplat....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Moderators

e bine cind dai un zvon sa vii si cu fapte concrete,asa.....impartaseste din experienta ta avuta cu ei si celorlalti colegi si atunci poate vom intelege altfel,nu de alta dar toti ne-am invatat sa birfim fara ceva concret,e ca si cum as zice feriti-va de lup dar nu zic nimic de lup,deci colegul.... nu le iau apararea dar vino cu fapte concrete,fara zvonuri,asa vei avea aprecierea colegilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

lucrez,dar nu pe comunitate,pe uk,ideea este insa ca citesc toate subiectele cind am timp si uneori daca este cazul ii dau si eu cu cite o parere,aici am intervenit pentru ca numi prea place zvonistica,cine vrea sa spuna ceva poate sa spuna concret,asa arunca o idee si gata zvonul .As putea pune si un PS,sa intimplat in urma cu 1 an cind cineva a vrut sa ii faca rau unei alte persoane,a deschis un subiect pe tema asta folosinduse de numele acelei persoane si indrugind vrute si nevrute,el era sub pseudonim,bine nu pe forumul nostru,discutind cu el de ce a dorit sa faca acest rau a zis ca pe internet datele ramin si oricine va cauta vreodata va vedea si acea discutie,mmm,deci dupa mine un idiot respectivul,asa ca...daca vrei sa fii smecher fii pina la capat si spune corect ce e de spus[nu ma refer la tine,ci in general unuia care vrea sa spuna ceva]

inactiv, inchis

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.