Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

masina sechestrata sau imobilizata sau data in custodie.???


zanfirion

Postări Recomandate

  • Members

in procesul verbal scrie,,fermo administrativo ed affiidamento in custodia,,articol.214.acum fiecare gandeste in felul lui.dna maria de la arcese spune ca se cheama imobilizare eu zic ca este sechestrare,poate cineva sa dea un verdict?.multumesc. am mai avut probleme odata in spania din vina mea nu am avut sa dau amenda 125.eur am ramas in parcare mia luat actele mia lasat un nr.de tel si a doua zi cand am avut banii i-am sunat au venit am dat banii mi-au dat actele si gata.dar nu mi-au dat masina in custodie la nimeni,mi-au facut un proces de amenda,si atat.masina a ramas in custodia mea eram obligat sa stau langa ia .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

dl zanfir o singura intrebare daca doriti sa imi raspundeti

de ce nu ne-ati scris nici intr-un mesaj ca nu va lasa sa stati la masina?

atat vreau sa stiu daca stiam acest lucru nu cred ca ne complicam atat de mult...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • EX Staff

E' quanto contenuto nella circolare 21 settembre 2007, n. 300/26711 con la quale il Ministero dell'Interno chiarisce le nuove procedure con cui si dovrà applicare la misura cautelare del sequestro amministrativo e della sanzione accessoria del sequestro del veicolo secondo quanto previsto dagli articoli 213 e 214 CdS.

Acest topic este blocat, nu incercati sa deschideti altele pe aceeasi tema, in plus va recomand sa va lamuriti in alta parte , nu transformati site-ul in loc de dezbatere sau acuzatii reciproce !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.