Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Tractionisti si ansamble pt Anglia


CIPRIAN_UK

Postări Recomandate

  • Members

Firma din Anglia caută ansamble cap si semiremorca pt curse uk- Spania .se oferă 0.95 euro km , bani cash la fiecare cursa pt diesel si taxe. Se merge cu Ferry de la portsmouth la CAEN. Peajul pe Fr costa 65 euro pe sens iar pe Spania se merge pe naționale.pt cei care nu au semiremorca cu se poate închiria pt 500 euro. Plata la 30 zile. 00447713476773( eu nu Sant intermediar doar translator, vi se face legătura direct cu firma)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

suna intr-adevar bine anuntul dar...nu vreau sa dau cu parul, desi asa va parea; eu nu am mai intalnit pana acum vreo firma care sa plateasca cash motorina si taxele de drum, mai ales in west unde se folosesc carduri si pt a merge la toaleta. sau poate firma respectiva nu se califica sau nu poate obtine carduri ( o fi noua sau...sau!).

repet, nu vreau sa dau cu parul dar cateva detalii ar fi binevenite despre acea firma pt a afla si noi istoricul ei.

PS cand m-am referit la bursa, m-am referit la bursa din cadrul acestui site/forum - e rubrica separata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Sefu îți da intre 1500 si 2000 euro la cursa depinde. Eu am mai întâlnit si in Danemarca la neptun transport imi dădea câte 3000 euro la cursa de Grecia .E f simplu dacă nu crezi vino si convingete. Îți da bani si tu ii dai factura. Dar dacă ai deja de lucru nu are rost.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

E simplu.se face intre 12000 km si 14000, dar îți scade vreo 7 - 8 la suta din cauza mappointului.95 eurocenți e un tarif slab , dar pretul creste doar dacă reusesti sa ii faci pe ei sa depinda tine. De asta am dat anuntul. Sa adun  5 camioane si apoi ne impunem pretul. Cu un camion nu ai cum sa te impui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • Members
Firma din Anglia caută ansamble cap si semiremorca pt curse uk- Spania .se oferă 0.95 euro km , bani cash la fiecare cursa pt diesel si taxe. Se merge cu Ferry de la portsmouth la CAEN. Peajul pe Fr costa 65 euro pe sens iar pe Spania se merge pe naționale.pt cei care nu au semiremorca cu se poate închiria pt 500 euro. Plata la 30 zile. 00447713476773( eu nu Sant intermediar doar translator, vi se face legătura direct cu firma)

SALUT...TE SUN SI ZICE CA NU-I BUN NUMARUL TAU...DACA VREI DA-MI UN MESAJ LA cradu2001@yahoo.com , daca mai este de actualitate, cu nr tau real...multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.