Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Ce invatati la scoala de soferi??


Postări Recomandate

  • Moderators

pai aici e buba,nu trebuie tu sa faci pe prostul si sa il intrebi,ar trebui ca cel care ti-a luat banii sa te si invete.Uite un exemplu de unde lucrez eu,aici chiar daca ai 15 ani de soferie sau 2 ani esti tratat la fel,respectiv cind esti angajat prima data faci un training unde ti se explica cum se foloseste tahograful,cum trebuie lucrat,care sunt timpii condus,merge cu tine cineva si iti explica cum se alimenteaza,cum se verifica masina,deci in concluzie ti se spune ca la prosti[cum ar veni] apoi esti pus sa semnezi ca ei te-au prelucrt si gata.Gaselnita este ca pe urma daca ai incurcat ceva e treaba ta,ei te-aau invatat.Asta as fi dorit si eu la o scoala de soferi profesionisti,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Da colegu am sa iti raspund la primul traseu cel cu plecarea de la Slatina :de Luni DE LA ORA 09:00 pina Vineri la ora 00:45 sint 5 (cinci) programe  nu 6 (sase) cum ai afisat deci informati eronate ;iar cu cele 2 bonuri ai incalcat Regulamentul Nr 561 -Art:6 (1) Va  Salut 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Da colegu am sa iti raspund la primul traseu cel cu plecarea de la Slatina :de Luni DE LA ORA 09:00 pina Vineri la ora 00:45 sint 5 (cinci) programe  nu 6 (sase) cum ai afisat deci informati eronate ;iar cu cele 2 bonuri ai incalcat Regulamentul Nr 561 -Art:6 (1) Va  Salut

asa ai facut mihai ??  8) 8) 8)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

nu ma intereseaza acest gen de concursuri ,aceste cocursuri  mi se par "KATERINCA" la adresa colegilor de breasla incepatori ,am raspuns doar pentru ca am fost provocat,acest coocurs l-am vazut de atunci de cind a fost publicat pe sait,nu mi se pare corect acest concurs, aceasta este parerea si va salut, ultima discutie pe aceasta tema.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Da colegu am sa iti raspund la primul traseu cel cu plecarea de la Slatina :de Luni DE LA ORA 09:00 pina Vineri la ora 00:45 sint 5 (cinci) programe  nu 6 (sase) cum ai afisat deci informati eronate ;iar cu cele 2 bonuri ai incalcat Regulamentul Nr 561 -Art:6 (1) Va  Salut

cred ca mai bine ramai la policlinica cfr ,cu camionul e mai greu,programe multe,regulamente complicate,acte ,raspundere mare .........gandeste-te ca o amenda mica ca sofer de tir este 2000 ron  in 48 ore

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

pai aici e buba,nu trebuie tu sa faci pe prostul si sa il intrebi,ar trebui ca cel care ti-a luat banii sa te si invete.Uite un exemplu de unde lucrez eu,aici chiar daca ai 15 ani de soferie sau 2 ani esti tratat la fel,respectiv cind esti angajat prima data faci un training unde ti se explica cum se foloseste tahograful,cum trebuie lucrat,care sunt timpii condus,merge cu tine cineva si iti explica cum se alimenteaza,cum se verifica masina,deci in concluzie ti se spune ca la prosti[cum ar veni] apoi esti pus sa semnezi ca ei te-au prelucrt si gata.Gaselnita este ca pe urma daca ai incurcat ceva e treaba ta,ei te-aau invatat.Asta as fi dorit si eu la o scoala de soferi profesionisti,

da scuzele de rigoare am vrut sa zic sa faci pe prostul adica ca nu stii nimica si sa il intrebi de absolut tot ca altfel te lasa in plata domnului....sper ca ai inteles acum multumesc si spor in toate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.