Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

SC. TRANSERROM LOGISTIC SRL


Postări Recomandate

  • Members

Atentie la angajare,este o mare teapa,are biroul la tirguri si expozitii in curtea vamii,se promite salariu aici iar in Franta este o mare magarie,decontul se face in Turcia cu vestitul domn FLORIN SOROCEANU siDOMNUL UMIT[cei care au lucrat la ROMTAS trebuie sa-si aminteasca de ei]doua jigodii,am lucrat la ei si mi-am luat o mare teapa.Nu doresc ca si alti colegi sa-si ia teapa.Nu puneti baza pe ce va promite de la biroul din Bucuresti,are masini parasite prin Franta de catre colegi care nu si-au primit banii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • Members

Salutare prietene nus cine esti dar daca iti zici numele te cunosc . am lucrat la transer rom 4 luni am luat toti banii de la ei . si e adevarat se promit multe dar 50% real .... Umit Kocatas este cel ce dirijeaza soferii  in Tulon franta un taran(a se citi tatar) alungat de firmele din romania  ...florinun poponar infect (video cu el lund la ....) face deconturile in turcia . munca nu prea este se sta mult pe parcare desi esti platit la cursa faci 2 curse per luna maxim 3 daca dai in program !!!!!....se plateste 350 de euro Tulon Byon sau barcelona .....400 e uro cursa  Tulon  , Paris , Zaragosa , Madrid , Oiarzun , Velpeliere .....480 euro Tulon Turcia  ........ultima cura facuta cu ei a fost Tulon , Paris descarcare ,, 5 incarcari pe germania vama in austria si descarcare+vama in istambul in total 3 saptamani  o saptamana pe parcare la paris ca nu au avut retur  .  este un exemplu la cum lucreaza ei . am lasat masina la istambul si am venit acasa pe banii mei ca ma rog de ei de  o luna juma sa ma trimita casa . sunt colegi ce au lasat masinile prin spania .. sau la paris dupa ce au stat 2 saptamani la parcare fara bani ... am adus economie la firma 1200 litri de motorina ei mi-au platit 600 euro desi au zis ca platesc toata economia ce se aduce 1 euro litru . este munca mea nu a lor ei vad casa in fiecare seara eu ma rog de ei sa ma trimita acasa sa o vad si eu o data la 4 luni . Nu ma mai duc la ei . Tot drumul ce il faeti pe germania trebuie sa scoateti tolcolet ..austria incarcat gobox-ul ungaria platit rovinieta cash de la tine  romania platit rovinieta de la tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.