Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Spaga la vecini


Dan Popa

Postări Recomandate

  • Members

eu zic sa lasam treaba asa cum e,,,,,,,,,fiecare cum poate sa se descurce,,,,,,,,,mai bine aceea spaga decat o amenda de muncesti cateva luni degeaba,,,,,,,,,,,acelasi lucru al spun si pt cei ce vb in statie  gen,,,,,am dat atata,,,,,bine ca ai dat si nu ti-a facut proces verbal,puncte,,,,,,ca daca toti ar fi corecti,,, fara spaga ,tot noua ne-ar fi mai rau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Eu am trecut si de 9 ori granita intr-o luna(maxim),,cine a mers la diagrama stie cum este,iti sar disperatii in fata ! Si cat de corect ai merge tot te mai ia la vale prin SLO si treci de 90,cine merge cu 80 prin H,prin It si asa mai departe ? Asa ca motive iti pot gasi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Nu lucrez pe comunitate.Nici nu vreau sa aud de asa ceva.Dar se intimpla sa mai fac o cursa ,cel mult doua pe comunitate.Foarte rar !Din 2003 si pina acum eu nu am dat spaga la unguri si nici la bulgari,Am primit o singura amenda la Bors in cuantum de 400 euro prin 2008.De atunci sunt mult mai atent cu programul dar mai ales cu completarea diagramelor.De 3 ani lucrez numai pe card. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.