Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

RE: ASTA DA TREABA


Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Members

multumesc si eu colegu pentru urari , dsr mai am pana ajung pe sosele :D mai am cu atestatele pana termin si pe urma fuguta fuguta am plecat:)

cum spuneam ......cu youtube......toata lumea sa facut soferi de tir......mda frumoase filmari ai gasit pe net ......bafta....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

raspuns pentru romanu1 : nuti imagina ca esti numai tu sofer am cazut si eu in meseria asta de cicat unde orele nu se respecta munca nui platita dupa ce facem cu ziua ci dupa km facuti inca eu nam ajuns multam domnului in postura asta. Si daca ai opservat este un video privat am sa il fac public pentru 5 minute ca sa vezi ca ce am posta e postat de mine.

SOFERIA NUI O MESERIE DE INVIDIAT CI O MESERIE IN CARE SUFERIM DIN CAUZA PROBLEMELOR IN CARE SINTEM SUPUSI .NU MA FACE SA CRED CA COMENTEZI NUMAI PE MOTIV CA SA COMENTEZI ,EU ASTEPT COMENTARI ATIT PRO CIT SI CONTRA  DAR GIUSTIFICATE 8)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

filmat dedicat lui romanu1:http://www.youtube.com/watch?v=E5LPIWbLFos

sa fi sanatos si drumuri bune tre sa imi iau si eu un aparat sa filmez ca nu se mai poate....eu in ce am spus faceam referire doar la cei care inca nus soferi pe aici pe fourm si se bat cu pumnii in piept etc....nu faceam referire la soferi IMI CER SCUZE TUTUROR soferilor nu membrilor bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.