Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Sinteti de acord cu materialele promotionale si atragerea de noi membri ?  

35 membri au votat

  1. 1. Sinteti de acord cu materialele promotionale si atragerea de noi membri ?

    • Da
      27
    • Nu
      7
    • Nu stiu
      2


Postări Recomandate

  • Members

Dragi colegi...mam gandit sa facem niste pliante sau un fel de carti de vizita sa le dam si la alti colegi...soferi profesionisti sa se inscrie pe www.soferii.ro in care sa mentionam de cine o fost trimis

de exemplu  www.soferii.ro/trimis de ingerash1983

iar la un nr de soferi invitati sa se inscrie pe forum se castiga o placuta sau un autocolant sau mai mult un cont VIP valabil un an sau puteti deveni moderator

exemplu:  la 15 soferi noi inscrisi pe forum se castiga un autocolant cu soferii.ro

              la 30 soferi noi inscrisi pe forum se castiga o placuta soferii.ro

              la 100 sau mai multi soferi noi inscrisi pe forum se castiga un cont VIP valabil un an

              la 500 sau mai multi soferi noi inscrisi pe forum se castiga un cont de moderator

ce spuneti de aceasta propunere...sunteti de acord....astept pareri sugetii idei in legatura cu propunerea mea

eu propun sa se voteze aceasta propunere

va urez drumuri bune fara evenimente si sa auzim numai de bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

eu nu as recomanda premii de genu vip sau moderator. nici nu iti dai seama cand e ceva de pacalit cati  zmei se vor gasi...

ma refer la multyaccounting. sau sa iti iei masuri de siguranta maxime, desi imi e greu sa cred ca se poate face asta 100%.

sigur ca ar fi ok in a face un link, gen invitatie... si sa ai posibilitatea sa aduci refereri. bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Buna idee cu carti de vizita sau pliante, dar sa fie ceva frumos plastifiat altfel oamenii nici bine nu se uita pe ele si le arunca, si ar fi frumos ca aceste carti de vizita sa fie inmanate de cateva domnisoare frumoase si elegante la semafor, adevaru ca necesita cativa banuti aceasta treaba dar sunt sigur ca o sa dea roade, asa ca hai sa cautam sponsori si la treaba daca vrem sa promovam syte-ul sau sa-l facem mai cunoscut :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.