Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

promo forum videoslide


Postări Recomandate

  • Members

salutare colegi...am deschis acest topic...pt a va ruga sa postati poze cu camioanele dvs pe care le conduceti sau le detineti...pt a face un video slide cu soferii.ro pt a promova site-ul www.soferii.ro si pt a atrage noi membri in comunitatea noastra

va rog sa postati imagini din profil cu camionul dvs si daca mai aveti si alte idei sau sugestii va rog sa le postati aici

va urez drumuri bune fara evenimente si sa auzim numai de bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

poate gresesc dar nu care ca e o idee buna sa faci un video cu camioane de care nu am auzit sau nu am vazut vreodata. parerea mea e ca ar trebui sa faci un video cu masini ase colegilor de aici sau cu camioane din romania,colegilor le_ar placea sa asi vada camioanele in videoul tau daca fac si ei poze reusite. mentionez ca e doar parerea mea si nu vreau sa influentez gresit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Va folosi doar partea sonora a din clipurile de mai sus... chiar e asa greu de inteles, altfel n-ar mai fi un video pentru noi...

Inteleg ca folseste doar partea sonora, daca ar folosi videoclipul complet n-ar mai putea face videoslide, logic nu ?  ;)

eu spuneam de acele piese ca sunt urate ce-l putin pt. mine, si te rog sa incetezi cu indicatiile arogante!, nu suntem asa de prosti sa ne spui tu, ca foloseste doar partea sonora.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

  INGERASH1983  ,chiar vrei sa folosesti melodia Rugul Aprins-Dumnezeu e taria mea?Sa stii ca nu toti colegii sunt penticostali,adventisti etc.Incearca sa folosesti o melodie autentica romaneasca care sa reprezinte ROMANIA,exclus "soferash..." si alte cocalarisme de gen.Bine asta este doar o sugestie,succes maxim in demersul tau! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.