Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

matelda tg. mures.


Postări Recomandate

  • 4 months later...
  • Members

Salut colegilor! E cineva care poate sa-mi spuna un nr de telefon de la Matelda? M-am intalnit cu cativa colegi la Garonor langa Paris la un TNT si din ce mi-au spus baietii e ok ca program si bani, dar am fost cam pampalau si am uitat sa-i intreb si de nr de telefon. Deci daca are cineva un nr de telefon de la ei, sa-l scrie aici sau pe PM. Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Colegule eu din cate stiu nu au numai vreo cateva masini, si pe aici prin Mures nu prea pleaca soferii de la firmele astea mici, ca astia deobicei platesc bine, deci in concluzie nu prea angajeaza, iar si atuncia cand o fac ma gandesc ca intra numai rudele si/sau prietenii soferilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Am vazut ca au multe camioane. Azi am gasit un nr de fix si am sunat, dar mi s-a spus ca momentan nu prea e de treaba si sunt multi, pe la sfarsitul lui februarie mi s-a spus sa revin cu un telefon. Totusi daca e vreun coleg printre noi, sa ne lamureasca cu firma asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Din cate vorbisem cu baietii, se plateste 1200e pe luna, iar ca program se sta 5-6saptamani pe comunitate si una acasa. Ce ma incanta la ei e ca desi sunt echipaj, fac aproximativ 3000km pe saptamana, iar din 7 zile doar 4 le muncesc, faza care am vazut-o cu ochii mei. Acum sa vedem cand o fi loc acolo ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Sunt probleme cu banii? Cat se sta mai exact pe comunitate si cat acasa? Transportul stiam ca e asigurat, ma insel? Am facut un weekend la Garonor cu colegii de la Matelda si mai multe pauze de 9 ore tot acolo. Mitica bucatarul ce mai face? :) Nu stiu sigur daca era tot de la voi sau de la Ravitex, cert e ca omul e tare la gatit. Se intra doar cu recomandare sau si fara? Daca stii ceva despre angajari pe viitor, poti sa spui ca stiu cativa baieti dornici. Multumim si drumuri bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.