Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

feriti'va de sc.viragi.srl radauti.....teapa curata!


Postări Recomandate

  • Members

Sa va zic ce si cum e cu aceasta firma.am lucrat la ei 1an si 6luni.totul a fost ok la inceput....apoi a venit domnul dispecer florin si lucrurile s'au schimbat.din salarul fix care il luam pe comunitate la sfarsit de luna a inceput domnul dispecer sa zica sefului ca mai bine ne mai amana cu banii si se foloseste el de bani si uite asa au inceput intarzierile...primele luni cate putin apoi cate o luna si apoi 2 luni.tin sa precizesc ca faceam mai mult anglia.apoi tot domnul dispecer a inceput sa zica sa nu mai folosim parcarile cu plata de pe anglia si sa stam pe unde putem,dar sa avem grija si de masina si marfa.apoi a inceput sa zica ca la alte firme soferii mai folosesc metode ajutatoare si a vrut sa impuna si la noi.care a fost slab de inger a picat,care nu,a mers la program.apoi a zis ca la alte firme se face plata la km si nu se da salar fix si asa a inceput sfarsitul pentru mai multi soferi.am incercat la sedinta anuala sa discutam cu patronul dar dispecrul a sarit in sus ca asa fac toate firmele si asa trebuie.patronul asculta de dispecer si acum dintr'o firma de nota 10 vreau sa zic s'a ajuns la nota 2.aaaa uitasem,dupa ce am plecat am aflat ca se face plata la km si banii se dau dupa 3 luni cand se merge acasa.asa a ajuns la nota 1.si cica cand ajungi acasa mai astepti ca n motive gasite de dispecer,facturi la motorina,nu au primit banii in cont,etc.care vrea sa riste e invitatul meu,dar sa nu zica ca nu a fost avertizat....m'am hotarat sa scriu despre ei pt ca am vazut ca au anunturi de angajare si nu vreau sa zica colegii ca nu au stiut cum sta treaba.va urez drumuri line si daca sunt ceva intrebari cum am timp raspund.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.