Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Cum vad eu utilizarea forumului


cico_3504

Postări Recomandate

  • Members

voi aveti impresia ca sunteti buricul pamantului si se bate lumea sa-si faca user cont la forumul vostru. sincer sa fiu, acum chiar mi se rupe si-mi bag p...la in regulamentul vostru pe care in primul rand moderatorii si administratorii ar trebui sa-l respecte, nu doar pentru a fi exemple ci pentru ca asa e normal. insa de la un comentariu ca si o simpla gluma vis a vis de vedete, un mare profesionist de moderator s-a gandit el cum sa ma uecheze el pe mine. si de aici toata mascarada asta la care am luat cu totii parte. mario bandit in loc sa citeze extrasul din regulament citat de mine, referitor la obligatiile administratorilor, s-a erijat si el in luptatorul virtual cu ironii gen idioeniile spuse de mine. ala nu e un administrator, este o puslama care are si el acces la cateva comenzi in plus. si tu ai impresia ca daca ai citit datele contului meu, ma asezi in banca ca n-am fost cuminte? uite-te in ograda ta prietene si fati acolo curat. mie nu mi-e musai sa stau pe forumul vostru. de aia si mi se rupe de orice ati face voi impotriva mea. cert este ca nu eu sunt oaia neagra, ci copii carora le-ati acordat acces la comenzi, sa faca ei treaba pe forum. asa ca dragule vt880, te rog sa ma scutesti de inca o morala care nu are cum sa ma faca sa-mi schimb parerea despre "comunitatea" voastra. e adevarat ca am vorbit urat, dar asta numai dupa ce am fost provocat de ratatul ala care se crede hacerul virtual, ca are si el cont de moderator. n-are sens sa va pun in temacu ce-as putea sa mai fac sa va stric apele si oricum la cat de importani sunteti, chiar nu are nici un rost sa-mi mai pierd timpul cu voi. drept pentru care am sa-i dau satisfactie maturului administrator si cu milioane de regrete accept invitatia de a parasi "comunitatea" lui peste. bafta colegilor si drumuri bune!!

p.s. - cand spun "colegilor" ma refer la soferii cu care sunt coleg, nicidecum la pustii cu pretentii de admini sau moderatori, care nici acum nu au habar de regulamentul pe care il tot invoca. 

4. Drepturile si obligatiile moderatorilor

  Moderatorii sunt obligati:

- sa aiba o atitudine toleranta fata de utilizatori si sa-i ajute sa-si rezolve problemele fara a antrena vreun tip de disputa cu acestia - sa inchida/stearga thread-urile doar cand acestea incalca flagrant regulamentul - sa explice clar si argumentat motivul pentru care a fost inchis un thread

te-ai lamurit draga vt880?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 52
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • EX Staff

Toti membrii inregistrati trebuie sa inteleaga ca utilizarea de catre ei a forumului nu este un drept, ci un privilegiu acordat de catre SOFERII.RO, administratorii forumului rezervandu-si astfel dreptul de a-si selecta userii. Orice incalcare a prezentului Regulament permite moderatorilor sau administratorilor Soferii.ro sa dea avertismente si in cele din urma sa restrictioneze (la libera lor discretie) accesul membrilor in cauza, pe perioada nedeterminata.

Contul pogonici , suspendat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

sa ma c.c pe voi si pe forumul vostru. la voi asa se procedeaza mah ratatilor? dupa ce indrugi fara nici o noima, ii pui si mana peste gura sa nu poata sa-ti raspunda. site de ratati. ma mir cum de aveti atatia useri. atat de prosti sunteti, incat un cont se poate face prea usor, astfel ca suspendarea aia pe care idiotii o fac, nu are decat sensul de a intarzia putin p....le in voi pe care le luati. credeam ca sunt mai putini prosti intre voi dar se vede treaba ca m-am inselat!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

multumim domnule melcu , pogonici plus fostul cont de care zici ca ai fost urecheat . iti multumesc in mumele intregului staff pentru urarile de bine si apreciere pentru forum , multumim pentru dovada de omenie si profesionism de care dai / dati dovada . la fel de politicos te rog sa parasesti definitiv forumul , nu mai incerca sa te ,, scuzi ,, prin atacarea stafului prin crearea de conturi noi  . pe alta parte te invit sa-ti creezi un spatiu virtual unde sa,, bati campii ,, cat vrei , ca la altceva nu te pricepi . pretentii multe si in schimb nimic , doar ,, aere ,, de profesiost . nu iti intru in jocul murdar de a  improsca in stanga si-n dreapta cu injurii , nu meriti atentia , pe langa vreau sa cer scuze comunitatii care asista la acest ,, show,,  , pentru orice deranj creat . 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • EX Staff

Cind veti termina cu,,copilariile,, de genul cine este mai tare,moderatorul sau userul cu 1000 de conturi imi raspunde si mie cineva (as prefera cel ce ma,, urecheat,,).

MULTUMESC ANTICIPAT.

Septembrie 08, 2012, 22:43:41   

insultarea utilizatorilor forumului !

Si daca nu termini cu lamentarile , iti inchid contul definitiv !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

noi trebe sa intelegem ca discutile contradictori intre noi nu ne aduc nici un beneficiu.trebuie sa ne respectam reciproc si sa nu mai fim incapatinati crezind ca le stim pe toate.respectati fondatori forumului sau cei cel administreaza.purtati discutile cu nivel de adrenalina mai ridicat in privat daca sinteti barbati.acest forum trebe sa ne uneasca nu sa ne dezbine.colegi de ai  nostri din tarile vecine ne dau peste nas cu faptul asta.une-s multi puterea creste coleguti.unitate=salari mari.hai sa dam mana cu mana si rezultatele au sa vina,pozitive.drumuri bune fratilor. ;D ;D ;D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

numai ca uni omanei nu stiu sa vorbeasca civilizat si la orice comentariu sau sesizare le faci nu mai ai cu cine vorbi si incalca toate regulile (pe care desigur le-au citit din regluament). Dupa cum stiti putine persoane citesc regulamentu forúmului!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

ce le zice ala care s-a ofticat pe soferii.ro!! v-a facut de rahat. scuze, dar eu cam asta vad! nu vreau sa insult pe nimeni dar cam are dreptate.

                                                                                                                                                            Daca tu esti de acord cu asemenea indivizi,ce cauti printre noi? >:(
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • EX Staff

ce le zice ala care s-a ofticat pe soferii.ro!! v-a facut de rahat. scuze, dar eu cam asta vad! nu vreau sa insult pe nimeni dar cam are dreptate.

Multumim pentru urari dl .Titirik,Melcu,Pogonici ...si cum va mai trece prin minte sa va intitulati .

Contul dvs este suspendat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

sa va spun cum vad eu utilizarea forumului ...in general este un  sait cu informatii foarte bune pentru incepatori pe tir dar cu moderatori tampiti care imi trimit email ca trebuie neaparat ,dar neaparat sa imi completez datele...e uite ca eu nu vreau...si a doua chestie care ma suparat cel mai tare a fost ca ma "ameninta"sa am grija la limbaj ca deja mi-a sters deja un mesaj , dar culmea este ca eu nu am spus nimic rau de nimeni si de nimic...deci daca vreti sa ma stergeti dupa sait nu aveti decat ca eu cu asemenea dobitoci nu am ce discuta

Cu unii dintre moderatori am si eu ceva probleme problema    ..... dar tu prin  ce ai postat aici ai depasit de 5 ori limita bunului simt ! ...  Probabil ca deja te-au dat afara ... Bravo !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Dupa denumirea titlului acestui topic te gandesti ca vei citi cateva informatii utile despre  cum vede un coleg incepator sau experimentat utilizarea acestui forum indiferent daca ceri info sau oferi info indiferent de subiect .

Normal ca si aici pe forum,dumneata stimate utilizator care te aflii acasa la birou sau in cursa  tras la parcare  nu tia disparut  efectul de mahala din vocabular. a venit omul sa isi exprime o parere  o opinie..gata au sarit restul cu diverse comentarii antiforum si altii proforum de sa deviat ca de obicei de la subiect.se vede ca suntem foarte stresati ,din cauza greutatilor vietii ajungem sa nu fiim in stare sa purtam un dialog civilizat UNII cu ALTII,ca nici acum nu inteleg urmatorul lucru......Bai nene nu te obliga nimeni sa vii sa iti faci cont pe soferii.ro sa vii sa debitezi ce iti trece prin cap ca tu te plictisesti in parcare....singur ei decizia de a face parte din aceasta mica mare comunitate....si tuuuu Bai nene daca esti om cu capul pe umeri si esti moderator si tiai facut forum ce stai sa dai explicatii la toti mura in gura si devii pe alocuri arogant ,vii cu explicatii gen clasa 1 ,eu nu iti dau voie sa te joci cu galetusa mea.......lasai domnule nu te obosi ca nu ai pentru cine.......

cum vad eu utilizarea forumului...

....sa fie fairplay intre uzeri.....fara jigniri,vrei,dute in codru.......sa accepti parerea celui cu care aparent a o disputa sau un mic conflict verbal....daca totusi se mentine tensiunea dai mesaj privat si injurativa acolo cat vreti...daca nici asa nu va iese iesiti la o bere cand apucati........cei care nu respecta regulile sa fie inchis contul dupa prima atentionare.......mie personal imi sunt de folos toate subcategoriile forumului unde am nevoie de info .......

Drumuri bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

mihaitza, clar esti un om corect. nu stiu daca esti moderator sau admin aici, dar parerea ta este de-a dreptul socanta in comparatie cu restul. ai dreptate, stresul e mare iar unii admini in loc sa aplaneze conflictele, raspund cu aroganta. e adevarat, fiecare face cum stie el mai bine. si eu sunt impotriva limbajului vulgar si sunt de acord sa fie pedepsiti. la intrebarea de fata raspund in felul urmator: daca vrei sa-ti exprimi vreo parere sau sa intrebi ceva ce te-ar putea ajuta, fa-o cu bun simt si nu abuza de ironii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Mda,avind in vedere anumite raspunsuri,cred ca unora dintre utilizatorii acestui forum,le lipsesc acei 6-7 ani de acasa....vezi limbajul.Fara acest forum,unde nimeni nu a obligat pe nimeni ca sa se inregistreze,cred ca delatorii stateau pe la colturi si birfeau(aruncau jigniri)..Este imposibil ca cineva sa aiba o parere,o opinie,sau chiar nevoie de ajutor,ca imediat apare cineva off topic care incepe cu pareri contra.Ne lipseste RESPECTUL,oameni buni!!Cit pentru ceilalti utilizatori,de bun simt,cit si moderatorilor,numai bine si Sarbatori Fericite!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

CRITICILOR MEI

Multe flori sunt, dar putine

Rod în lume o sa poarte,

Toate bat la poarta vietii,

Dar se scutur multe moarte.

E usor a scrie versuri

Când nimic nu ai a spune,

Insirând cuvinte goale

Ce din coada au sa sune.

Dar când inima-ti framânta

Doruri vii si patimi multe,

S-a lor glasuri a ta minte

Sta pe toate sa le-asculte,

Ca si flori în poarta vietii

Bat la portile gândirii,

Toate cer intrare-n lume,

Cer vestmintele vorbirii.

Pentru-a tale proprii patimi,

Pentru propria-ti viata,

Unde ai judecatorii,

Nenduratii ochi de gheata?

Ah! atuncea ti se pare

Ca pe cap îti cade cerul:

Unde vei gasi cuvâtul

Ce exprima adevarul?

Critici voi, cu flori desarte,

Care roade n-ati adus �

E usor a scrie versuri

Când nimic nu ai de spus.

( Mihai Eminescu  1883, decembrie)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.