Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

rog administratori sau moderatori sa intervina


likka

Postări Recomandate

  • Members

...(Niciun subiect)

« Trimis la: likka : Azi la 19:29:39 » RăspundeCitatŞterge

AUZI JMECHERE DE UNDE AI DATELE MELE ? POATE VREI SA LANSEZ O INVESTIGATIE ESTI CUMVA HAKER ?SI AI SPART MAILU ? O SA RAPORTEZ LA POLITIE SA VAD DE UNDE AI FURAT DATELE MELE NENICA ...

...(Niciun subiect)

« Trimis la: likka : Azi la 19:46:33 » RăspundeCitatŞterge

TI-AI INGHITIT LIMBA ? S-AU DEGETELE TI LE-A MANCAT P ..  CURAJ GAINA CA TE TAU LUCREZI LA SPART E MAILURI? O SA TE AM IN VEDERE MITICA HAHALERA

ps:domnul ALAN continua cu mesajele de amenintare si injositoare la adresa mea,..si nu sunt hacker si nici nu sparg conturi de mail ,toate datele despre firma ta le-am gasit pe GOOGLE ,...."irlandezule''

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

(Niciun subiect)

« Trimis la: likka : Azi la 20:02:29 » RăspundeCitatŞterge

NU RASPUNZI ? AI TIMP PANA MAINE SA IMI SPUI DE UNDE AI DATE STRICT CONFIDENTIALE  AI GRIJA

...ai auzit de google ??? ???

ia citeste..Google Inc. este o corporație americană multinațională care administrează motorul de căutare pe Internet cu același nume. A fost fondată în 1998 de către doi doctoranzi de la Universitatea Stanford, Larry Page și Sergey Brin. Google oferă o metodă simplă și rapidă de găsire a informațiilor pe web, având o bază de date despre peste 8 miliarde de situri web.[4]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Nu te supara alan dar am facut un test acum.  Am introdus adresa ta de mail care ai dat-o in anunt pe Google si surpriza : apare un anunt din 31.01.2008 pe www.euload.com cu toate datele tale de firma. Fa si tu acest exercitiu te rog si nu mai ameninta in stanga si in dreapta. Doar stii si tu cum suntem noi romanii,nu are rost sa ne enervam. Mult succes....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Odata ce ai inregistrata firma, datele oricum vor fi publicate pe net, spune si cat ai profit inregistrat. Daca caut acum ce firma stiu, o sa gasesc datele minime despre ea. Asa ca nu stiu de ceva certati, ca mai aveti un pic si va impuscati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.