Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Licurici Impex Onesti


Postări Recomandate

  • Members

ce stiti despre licurici impex srl onesti, sunt seriosi?

da sunt seriosi.am mai multi prieteni care lucreaza la ei. 40 euro la zi, 6 saptamani afara, 1 saptamana acasa, masini noi mercedes actros mp3, la sfarsit de luna se dau note la soferi pentru felul de condus, daca iei sub 8,5  se opreste din bani. cine mai vrea alte detalii va mai dau
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

colegu,stii ce traseie sau cu cine lucreaza si pe unde,plata taxelor de dr. se face automat?de pe masini,salar pe tara nu da?trasee,pe autostrazi sau te baga pe nationale?te antreb ca  vreau sa ma duc la ei si am mai auzit tot feluld de variante pe la onesti. Mersi,astept raspuns colegu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

colegu,stii ce traseie sau cu cine lucreaza si pe unde,plata taxelor de dr. se face automat?de pe masini,salar pe tara nu da?trasee,pe autostrazi sau te baga pe nationale?te antreb ca  vreau sa ma duc la ei si am mai auzit tot feluld de variante pe la onesti. Mersi,astept raspuns colegu.

mai mult fac germania, belgia, franta. merg si pe autostrazi si pe nationale. da si salar pe tara 700 lei in mana
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

cum,rapide  nu te incadrezi in program,sau klm.putini intre incarcari si descarcari?cu banii cam asa si asa,pe mine mau angajat si astept masina dar stau cam asa asa si asa sa plec ca am dubii. Banii sunt dp. calculele mele cam 1350-1400 e pe luna 30 zile sau 31zile        \40e zi + 700 lei=150e,=1350-1400.,si sa stii ca cam asa e peste tot,ca am lucrat si eu pe la cateva firme si media e asta dar aici mam gandit ca vin cu masina acasa si asa scutesc si bani si nu ma chinuii cu bagajele,si pot sa-mi eau mai multe de acasa,ca daca vin cu altceva,tot cheltui 100-150 e pe drum,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 11 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.