Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Politia franceza fura de la soferii de camioane!!!


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Vizitator Anonymous

soferul de la dumagas minte, knd te controleaza vama sau gardarmeria pe franta te pune sa iti iei banii si tel mobil, asa am patit eu si nu o singura data, d 3 ori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

c-am scurt bancu dar undei faza.............sau furat intre ei........merge ...ma rad deja........ia furat francezi este ......de groaza .............daca le faceati reclamatie va dadeau ei cate 100 de euro si dupa va impusca ...........cu 10 euro calatoreati in franta ..........multi bani........colegu tau erea in bani la greu avea 20 ..........ce glume ............ma gandesc cand au scris aceste randurii nu sau gandit ca este si un D-ZEU cum poti spune asa ceva...........si eu am avut cotrol asemanator dar si-au luat si manusii,ma pus sa asist la control dar sa fiu furat ..........e tare sau furat unu pe altu..unu este mai bogat cu 10 euro,celalalt mai sarac cu 10 euro ,,,,,,,,,,nu conteaza mananca impreuna si mai fac si cumparaturii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

si eu am patit-o in polonia,la venire spre casa pe ora 00 ne-a oprit arr si a inceput sa ne verifice.binenteles ca ne au amendat 250 e  >:( neavand atatia bani sa platim pe loc au chema o masin sa ne duca intr-o parcare (ziceau ei aproap,de fapt vreo 80 km)pan cand ne platim amenda.ajunsi in parcare ne au instiintat ca mai avem de platit inca 250 e ,si 50 e ziua de stationare.ne au dat un nr de tel unde sa sunam luni(era vineri noapte :()si ne au blocat roata.nu va spun ca nu stiau sa vb nici o limba straina.am sunat la 112 polonia ne raspundea un nenea si ne intreba daca stim vb poloneza si inchidea cand vb cu el in engleza,dupa care am vorbit cu portarul de acolo(normal nu stia o boaba de engleza sau altceva)prin semne .am dormit dimineata am luat un taxi si am cautat arr sa platim amenda sa ne luam actele.dpa ce am platit cu( chiu cu vai)am revenit in parc am rupt(smuls)blocatoru de pe roata si fiind poarta deschisa am iesit cu tupeu fara sa le mai platim la escroci .pana am scapat de polonia nu va spun ce morcov am avut  ???noroc cu colegul ca era mai vechi si avea experienta cu dobitocii ca altfel nu stiu cat stateam pe acolo.fratilor nu doresc la nimeni experiente de astea.drumuri bune la toti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

si eu am patit-o in polonia,la venire spre casa pe ora 00 ne-a oprit arr si a inceput sa ne verifice.binenteles ca ne au amendat 250 e  >:( neavand atatia bani sa platim pe loc au chema o masin sa ne duca intr-o parcare (ziceau ei aproap,de fapt vreo 80 km)pan cand ne platim amenda.ajunsi in parcare ne au instiintat ca mai avem de platit inca 250 e ,si 50 e ziua de stationare.ne au dat un nr de tel unde sa sunam luni(era vineri noapte :()si ne au blocat roata.nu va spun ca nu stiau sa vb nici o limba straina.am sunat la 112 polonia ne raspundea un nenea si ne intreba daca stim vb poloneza si inchidea cand vb cu el in engleza,dupa care am vorbit cu portarul de acolo(normal nu stia o boaba de engleza sau altceva)prin semne .am dormit dimineata am luat un taxi si am cautat arr sa platim amenda sa ne luam actele.dpa ce am platit cu( chiu cu vai)am revenit in parc am rupt(smuls)blocatoru de pe roata si fiind poarta deschisa am iesit cu tupeu fara sa le mai platim la escroci .pana am scapat de polonia nu va spun ce morcov am avut  ???noroc cu colegul ca era mai vechi si avea experienta cu dobitocii ca altfel nu stiu cat stateam pe acolo.fratilor nu doresc la nimeni experiente de astea.drumuri bune la toti.

ce treaba are cu furtu din buzunar ??? ??? ??? ???,ce putea sa faca arr din polonia sa va zica daca nu aveti bani ,platiti la anu ;D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Vizitator Anonymous

Stiti bancul cu doi colegi de la Dumagaz si un coleg din Bucuresti?

daca tot e deschis un topic cu glume eu zic sa auzim si bancul de la Dany

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.