Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Bine v-am gasit soferi si viitori soferi


zagato

Postări Recomandate

  • Members

Salve tuturor.

Desi sunt logat de ceva timp pe acest forum spre rusinea mea nu am deschis pana acum un topic in care sa ma prezint. :-[

Ma numesc Andrei sunt din Piatra Neamt si am 19 ani.

Pasiuni: Tot ce este legat de masini si muzica.

Studii: nu am prea multe; Am terminat liceul si m-am oprit. Am considerat ca nu are rost sa  fac facultate doar de dragul unei diplome (defapt nu am luat bacul  :-[ insa chiar daca il luam tot ma opream din "studiat")

Ocupatie: Pana nu demult eram elev. Acum sunt un "liber profesionist" in cautarea unui loc de munca. Cum nu am experienta imi va fi destul de greu sa gasesc de lucru pe o masina de mare tonaj (camion /tir) dar nu renunt. Aviz celor care au ceva cu incepatorii  si ii tot "sfatuiesc" sa o ia de jos( papuc-duba-7,5t-12t...) eu am sa fac exact invers. Cat sunt tanar am sa plec prin lume, iar cu timpul am sa ma retrag si am sa imi caut un loc aproape de casa. 

Hai ca am facut cam mult offtopic  :D.

Numai bine tuturor si sper sa ne intalnim cat mai curand prin trafic!

Semnat: zagato

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Fiind subiect deschis de tine nu esti offtopic,

despre restul...nu-ti pierde increderea,incepe cu ce post prinzi,nu conteaza ca e pe camion,tir sau papuc,important e sa ai un loc de munca si dupa mine la fel de important e sa te si respecti tu si sa respecti si jobul ales,asa ca iti urez succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.