Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Buna


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • Members

Bine ai venit pe acest forum si asteptam sa fi cat mai activa, mai ales pentru ca nu sunt prea multe femei pe forumul asta ( defapt nu e niciuna  ;D ).Poate ai si ceva poze sau filmulete facute de tine cu ceva camioane si vrei sa le postezi,ne-ar face mare placere sa le vedem si noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Am o singura poza cu camionul scolii :(,am luat C-ul recent,iar miercuri dau E-ul,imi plac camioanele ,insa domeniul in care lucrez eu nu are nici o legatura cu soferia,din pacate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

si eu sint nou pe aici,dar te felicit ptr ambitie.nici pe sosea nu sint prea multe fete,dar totusi o poza? ;)si nu stiu de unde sa iau un buchet de flori ca sincer as vrea sa ti-l dau pe cel mai frumos,si chiar personal dar se pare ca e mai greu.poate alta data.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salutari colegilor si pasionatiilor de turisme

numele meu este costica se poate si kosty 8) am 33 de ani sunt fost marinar iar de 3 ani sofer de tir lucrez pe comunitate la firma straina.daca pot fi de folos cu un sfat sau o parere mi-ar face chiar placere.sper intr-o colaborare cat mai placuta

drumuri bune tuturor si atentie la polei ca iarna nu sa terminat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Bun venit Costi si speram sa fi un membru activ al acestui forum.Speram sa ne impartasesti cat mai multe cunostinte si intamplari traite de tine pe drum.Poate pui si niste poze cu tine la sectiunea"poze cu forumisti".Poate pui apoi si ceva poze facute de tine cu camioane sau peisaje sau macar cu camionul pe care lucrezi acum.Bafta si numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.