Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Cel mai bun sofer de autobuz....din lume !!!!


VT880

Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • 3 months later...
Vizitator Anonymous

cunosc  si  eu  cativa  soferi  de  la  ont  care  ar  face  asa  in  orice  clipa  cred  ca  totul  rezida  in  sansa  ce  ti  se acorda ,  sigur  ca  el  a  intors  singurel  dar  la  fel  au  intors  si  altii  saviem  sau  raba  in  muntii  vrancei  zic de  cei  care  ai  cunosc ,  cati  altii  care  poate  nici nu  stiu  sa  butoneze  pe  net  ,stiu  sa  joace  un camion  sau  autobuz  pe  degete????!!!!! ...........................sanatate  Nea  Cornel Zaharia  si recunostinta    (stiu  ca  habar  nu  are  de  acest  site  dar  stie  MESERIE)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • Members

pe un drum la fel de lat eu am intors Saviemul, ce-i drept nu e asa de lung, dar nici nu am avut nevoie de atatea manevre si nu am pe el servo-directia pe care o are asta de pe autocar...deci nu puteam vira chiar in loc...trebuia sa il misc un pic....e bun soferul...nu zic nu...dar nu mi se pare asa de impresionant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Intradevar omu stie ce face. Si stie BINE!!! Sunt sigur ca sunt destui printre noi care ar face asa ceva. Pana la urma asta inseamna sa fii SOFER... sa fii una cu masina pe care o conduci, s-o "simti". In cazul lui, sunt sigur ca tipul putea la fel de bine sa intoarca chiar si legat la ochi. Atunci chiar le rupea gura la cei care vedeau filmuletul asta. Multi vad,putini cunosc... Daca am fi toti ca el... ehe.... din pacate mai sunt si soferi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 7 months later...
  • Members

  Chiar super tare soferul, dar la fel ca si altii ma intreb si eu daca avea doar o singura axa pe spate reusea manevra. Oricum trebuie sa ai putina doza de nebunie sau teribilism sa faci intoarcerea asta cu autocarul plin de pasageri. Daca oamenii care carcotesc aiurea ar avea curaj sa stea in autocar. E usor sa spuna.Ce e greu sa ti de un volan? Ei acuma se vede cat de usor este. Bun omul ce sa mai zicem !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.