Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Auto Route 2010


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • 3 weeks later...
  • 11 months later...
Vizitator Anonymous

          Domnilor este bine sa dezvoltam mai bine aceasta rubrica.  Sant nou in echipa dar sper sa am mai multi colegi in a ma sustine.  EU am alt sistem de navii cu crack bun ce se poate folosii pe laptop cu succes inclusiv in sistem navii.  Autoroute e bun si el dar numai in west.  Sant bucuros sa ofer tuturor celor interesati programul ptr a le usura drumul.  I-go cu toata europa inclusiv romania. Am si Autoroute cu key original dar trebuie instalat numai de pe cd.  Mie i-mi foloseste si sigur tuturor celor ce au asa ceva.  Investitia e-- 0 -- si rezultatul ok .

          Daca tot doriti Autoroute ( cu toate ca e acelasi de ani de zile doar anul difera in povestea lui microspft ) dati jos de pe site-ul oficial la trailer ,adica mocca 60 de zile si gata

          Stergi si iar dai jos si nu mai trebuie sa te nervezi,esti legal.  Sau folositi un torent ptr descarcare si vine cu totul jos cu crack.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.