Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

cei de la vercesi nu au filiala in romania si de aceea nu ai gasit alt numar de telefon. daca aveau filiala, ar fi trebuit sa isi inmatriculeze camioane in romania. insa ei au nevoie doar de soferi, soferi care sunt recrutati si angajati de cei de la autistitir.

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

in luna septembrie am gasit un coleg pe parcare ,care lucra la o firma in italia...

respectivul mi-a spus ca stie din surse sigure ca aceasta firma , aici fiind vorba de vercesi , isi vor deschide filiala

in romania..tot el spunindu-mi ca el deja a vorbit cu ei, si este ca si angajat...dar ca mai toti romanii, nu mi-a dat

numarul de telefon ca nu-l gaseste ca nu mai stie unde l-a pus, bla, bla ,bla....imi cer scuze ca nu sunt asa documentat ca tine, maramu....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

imi cer scuze eu ca m-am ambalat prea tare, dar a binevoit sa imi traga socul soacra-mea azi si am refulat unde nu trebuia. deocamdata nu se stie nimic de dechidere de filiala in romania cu atat mai mult cu cat asta ar presupune cheltuieli prea mari cu deschisul de firma si inmatricularea de camioane. pentru ei e mult mai confortabil sa inchirieze soferii de aici prin firma de recrutare de personal. de aceea cei care au sunat direct la vercesi nu au avut sanse pentru ca ei intr-adevar nu angajeaza. angajeaza doar cei de la autistitir. acuma nu stiu daca mai fac angajari, pentru ca inca nu am reusit sa iau legatura cu ei luna asta. stiu ca ultima plecare a fost in noiembrie. atunci mi-a zis ca vor mai fi angajari dar nu poate sa imi dea o data exacta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • Members

nu mai rimniti la firma asta!nu mai e ce a fost odata,au intrat romanii sa lustruiaska pantofii la broskari,italienii sint in urma cu lefurile de 3 luni,romanii la fel,nu pui lipitoarea pleci singur,ai 300 euro la 24 ore sa alimentezi,ce poti face cu 200 litri de motorina la frig si la kamion?nu mai zic de ad blu,mai ales cind esti pe continuu cu frigul,plingi linga el,cind ai marfa de citeva milioane de euro .............dati voi un raspuns

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 years later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.