Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • EX Staff

In perioada sarbatorilor de iarna , Soferii.Ro, organizeaza un concurs cu premiu unic , care consta intr-un  sistem de navigatie profesional , dedicat camioanelor.

[img width=533 height=400]http://img40.imageshack.us/img40/1133/20121012135116.jpg

Primul sofer care face dovada unei ,, munci perfec  legale" ( exact cum zice legislatia in vigoare), prin postarea aici a activitatilor pe ultimile 2 saptamani ( card sau diagrama / disc ) este declarat castigator !! MULT SUCCES !!

Ultima zi din cele 2 saptamani sa fie data de azi 02.12.2012 iar termenul limita al concursului este ziua de 23. 12.2012

Postarile off-topic nu vor fii publicate !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 64
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • Members

Cam asta ar fi activitatea mea pana pe data de 2. Precizez ca pana pe data de 28.11.2012 am lucrat in echipaj, si din 28 lucrez singur. In data de 30.11.2012 am intrerupt pauza de 24 de h ca sa fac vama.

[img width=533 height=400]http://photobase.ro/di-Q7YO.jpg

[img width=533 height=400]http://photobase.ro/di-QB5R.jpg

[img width=533 height=400]http://photobase.ro/di-1R2W.jpg

[img width=533 height=400]http://photobase.ro/di-74ZL.jpg

Acum sa vedem ce zice juriul. Oricum bafta tuturor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
  • 2 weeks later...
  • Administrators

perioada alocata prezentarii activitatii a incetat .

ca sa fim fair -play il rog pe colegul shade sa repete postarea din 15 decembrie , nu se vad pozele , cel putin eu nu le vad ,  cu scuzele de rigoare daca e un defect de la mine , lucru la care as dorii sa-mi fie trimise pozele pentru examinare .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Cine i castigatorul !?  :o

STOP JOC .

imi pare rau sa anunt , din pacate nu avem castigator .

                                        mosuvali - art 15 .5a din 3821 - neintroducere simbol tara inceput / sfarsit 

                                        costi - art 15 -3- din 3821 - utilizare incorecta a functiilor taho

                                        capo - art 15 -2 din 3821 - nejustificare timp / folosire incorecta

                                        soferik30 -art 15 -2 din 3821 -extragere nejustificata / nejustificare timp

                                                        - art 15 -3- din 3821 - utilizare incorecta a functiilor taho

                                        shade - lipsa informatii .

**  controlul sa facut urmarind in primul rand utilizarea tahografului , la prima greseala  candidatul fiind descalificat , neajungand la contorizrea timpilor . 

ps : costi  , baieti buni agentii francezi  ;) ;)

Rog sponsorul acestui mic concurs  sa ia o decizie asupra premiului , desigur daca doreste  la libera alegere , poate alege el unu din cei inscrisi .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

foarte adevarat in cazul meu, eu nu mai introduc tara fiindca fac numai intern si nu am avut pniciodata probleme  cu aceasta chestie. deci poti sa ai program beton si totusi saiei avertisment sau chiar amenda daca gasesti un inspector foarte exigent. eu unul o sa incep sa il folosesc din nou. va doresc Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi un an nou cat mai bun si fara evenimente neplacute!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Comerciant

Craciun fericit tuturor!

Nu vreau sa fiu Grinch si sa stric Craciunul iar ca si sponsor nici nu pot alege pe cineva arbitrar deoarece as nedreptatii ceilalti participanti la concurs avand in vedere ca nimeni nu s-a incadrat in baremurile impuse de concurs.

Nu sunt sofer profesionist si nu stiu cum trebuie sa arate dovada muncii perfect legale (tema concursului) si as fi subiectiv atribuind premiul cuiva in acest moment.

Deoarece nu suntem Loteria Romana sa facem report (:)) si vreau ca totusi premiul sa plece catre cineva propun ca termenul limita sa fie extins pana pe 4 ianuarie si sa se ia in calcul lunile Noiembrie si Decembrie cu interval minim de o saptamana si maxim de 2 saptamani castigatorul fiind desemnat tot de catre administratorii forumului.

Ce spuneti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

asta ziceam si eu,poate-si face Mario timp sa ne explice si noua ce nu-i corect.nu am nimic cu simtul lui de observatie,de laudat felul in care cunoste legislatia.insa...controlorii de trafic sunt chiar asa indulgenti?n-as paria...trebuie sa stim si noi unde am gresit,nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Primul sofer care face dovada unei ,, munci perfec  legale" ( exact cum zice legislatia in vigoare), prin postarea aici a activitatilor pe ultimile 2 saptamani ( card sau diagrama / disc ) este declarat castigator !! MULT SUCCES !!

si pe voi v-a controlat un soft nu inspectorii !

sper sa nu gasiti un inspector croit sa controleze tot

si daca doriti puteti afla si singuri ce greseli ati facut, studiind legislatia in vigoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.