Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

neplacut...


mihai_sptrl

Postări Recomandate

  • Members

Cu doua saptamani in urma...am fost la un interviu la o anumita firma...am trecut de interviu mi`am facut vizitele medicale...am dus la firma toate actele pentru angajare...asta era vineri...urma ca luni sa merg sa semnez contractul sa primesc legitimatia si contract + masina.

Luni cand am sunat a fost amanata treaba cu pretextul ca masina nu e gata fiind in garaj ptr revizie, Au trecut 2 sapt si nu mi se mai raspunde la telefon.

Maine am de gand sa merg sa vad cum sta treaba, findca o saptamana am sunat zilnic si nu mi s-a raspuns... pt angajarea asta am fost nevoit sa renunt la ce am luctat,,,si din alte motive...

Grija mare peste cine dati...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • Members

Asa am patit si eu ceva similar ma pune unu sa-mi fac pasaportu ca merg cu el si minuni deastea, ma suna o firma sa car busteni si zic nu ca astept sa plec la vectra si dupa ce fac pasaportul nesimtitul nu raspunde la telefon dar pierdusem oferta pe busteni... na vezi lumea e curva cu 2 fete.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.