Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

ASTA E ROMANIA


andrei_mh

Postări Recomandate

  • Members

MERITA CITIT:-)))))))))))))))))))))))

Scrisoarea unui terorist arab catre seful sau: despre România

Zalutam cu rezbekt, Jefu.

Aderizat la Romania cu bomba la valiza ascuns, tregut fara broblem control la aerobort.

Pastrat dolar american blestemat, bentru construit aigea bomba, dat

jumadate la taxi, jumate furat tigan din buzunar. Indalnit frate Ahmed,

batron magazin, ajudat la mine..Discutat cu el la cafenea plan bomba,

consumat egler broaspat, intoxicat cu zalmonel,noi ajuns la sbital,

doctor roman durut la cur, noi luat cur fok..

Jefu, gu bomba praf antrax nu putut facut la Romania ,cineva furat antrax, deci ingercat plan bomba cu bum-bum...!

Mutat apartament frate Ahmed, adus mult frumos aminde de tara mia, fara

apa la robinet, geam sparte ca Beirut , tigle kazut la cap cind vind

bate.

Urmarit PROTV emiziune explozia camion azotat, facut frica la mine!

Astia romani are tupeu nu gluma ! Urgent trebuie recrutat, jefu ! Bomba

cu azotat mare efect aveam..

Inderesat pilotat avion bentru lovit gladire la roman.Vazut delevizor,

aparat zbor MIG brabusit singur in ogor la taran, plus taran roman

stricat singur gladire, adormit beat , tigara abrinsa, murit soacra,

facut chef mare la ei...

Draga Jefu, gineva furat la mine gas pastrat bentru bus la bomba, iar

azeara, gind iesit cumbarat baclava, exblodat budelie la barter.

Aicia la Romania , mult cretin!

Zbierat, zguibat la sin, cacat be mine de frica!

Jefu, ma indorg acasa!

Asta romani nu are nevoie de terorism, face singur treaba!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Cel mai rau lucru pe lumea asta este sa fi Ungur,Bozgor,un om fara patrie o fiinta fara rost, mongol , hun....eu nu am inteles in viata mea din cate natii se trage ungurul!!!Habar n-am de ce se tot pretind corecti cand ei sunt prosti facuti gramada...                                                                                Te rog sa iti revizuesti comportamentul  si exprimarea.La urmatorul comentariu deplasat vei fi pedepsit mai aspru.Deocamdata decit supraveghere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

antisemitismul inseamana altceva. incearca sa te documentezi inainte sa faci observatii altora (mai ales din pozitia de moderator).

unii mai sar calul, intradevar. insa, a afirma ca il distreaza exprimarea intr-o limba romana stricata nu este antinationalist.

si pe mine ma distreaza folosirea adverbului "decat" in loc de "numai". deranjez pe cineva? imi cer scuze anticipat, insa am sa remarc de fiecare data.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

primul com.....''un pamflet''  si urmat de 11 comentarii ce se pot clasifica ca off-topic..domnule costy....ai avut o atitudine demna cat ai fost user dar cand te-ai ''albastrit''..ti-ai dat singur cu stangul in dreptul.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

@DES,din pacate la noi romanii,predomina inca starea conflictuala.Daca reciteai postarile facute inainte vedeai la ce si cine m-am referit.Daca te-ai simtit cumva ofensat de atentionarea mea,este altceva.Atentionarea mea a fost facuta pentru altcineva.Fiecare intelege ce vrea,si cum vrea probabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

din pacate alegeti sa catalogati gresit o etnie..de la etnicii maghiari avem ce invata..in primu rand este unitatea...nu conteaza de unde sunt,important este ca sunt cetateni ai Romaniei...cetateni care nu ne fac de ras..daca pe unii ii deranjeaza etnicii...incearca sa gasesti pe unul care sa gandeasca si apoi o sa te convingi..nu fiti ca Vadim....altii sunt problema in tara noastra care ne fac de ras si nu se pot incurca cu o societate civilizata si cu conditii decente...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut colegul CRISTIBU, daca tu imi spui si mie un singur lucru, pe care l-au facut bun etnicii maghiari in Romania esti tare!!!Daca ai fi un adevarat roman te-ai gandi la faza cu "Tinut Secuiesc" in inima Romaniei, sau la cum l-a spanzurat "fictiv" acel etnic maghiar pe Iancu!!!Astia sunt cetateni ai Romaniei?Eu personal, nu am sa ma ii accept pe etnicii maghiari in Romania pana nu isi vor retrage ideeile premergatoare in castigarea unor teritorii din tara asta!!!De ce isi doresc ei atat de tare sa castige aceste teritorii, sau au uitat ca ei cand au venit, pe noi ne-au GASIT AICI "DECEBAL"!!!In fine nu vreau sa mai intru in polemici cu nimeni dar sa stiti ca acel Vadim a cam ramas singurul Roman adevarat din tara asta chinuita!!!Sau poate o sa va dati seama mai bine cand, ori de cate ori ve-ti trece pe la vamile care fac legatura cu Ungaria,cand acesti etnici maghiari vor cere "SUVENIR" , sau " CEVA TRADITIONAL" !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

De ce nu mergem si noi in Ungaria la ei sa facem asa?Simplu ptr ca noi suntem oameni!Daca te duci in la ei si te vede ca esti roman sa vezi ce urat se uita la tine.uEu nu am nimic cu ei ,si nu sunt ei singurele mionoritati din tara ,dar atata timp cat esti in Romania si ai buletin de Romania,te rog sa vorbesti romaneste!Ca eu daca ma duc in tara lui nu vorbesc romaneste ci ma ma chinui sa ii invat limba .Eram in armata si m-am dus la Cluj cu sanitaru.Pe drum m-am oprit in Turda sa-mi iau tigara , si am intrat intr-un magazin.Era o domnisoara frumusica foc si ii cer un LM roso.Ce imi raspunde:Nem tu dom !,sau cu se scrie.Pai sa nu te ia capu?Dupa ce i-am urat de sfinti si neam, ma intreaba :De ce ma injuri?Deci stia romana dar nu vroia sa vb .Ce sa i mai cer?Spuneti voi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Constitutia Romaniei                                                                                                                                                                                                  statul roman Articolul 1.Romania este stat national,suveran si independent,unitar si indivizibil.                                                                                                                                                                                                                      Articolul 3.Pe teritoriul statului roman nu pot fi stramutate sau colonizate populatii straine.                                                                                                                                                                  ...........atata timp cat aceste doua puncte nu vor fi modificate...maghiarii pot ''urla'' pana le crapa amigdalitele ca nu au sanse,dar atentie daca Ponta si Crin vor sa modifice Constitutia,sa fim atenti ce modifica in ea si apoi sa votam...electoratul este cel care decide...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Va salut colegilor . Poate gresesc . Nu sunt ungur dar sa fim seriosi ei nu sunt tot oameni ? oare nu sunt multi colegi deai nostri ? Daca este un popr mai aspru , mai rau ce sa facem dar tot oameni sunt si ei . Hai sa discutam alte chestii utile nu sa ii condamnam pe unii si pe altii sa vedem prajina din ochiul nostru mai intai . Nimeni nu este perfect . Sanatate si numai bine .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.