Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

camion rasturnat....


Postări Recomandate

  • EX Staff

Cred ca soferul camionului a vrut sa opreasca pe dreapta , dar din cauza zapezii nu a vazut unde e marginea drumului si fiind incarcat s-a culcat pe-o parte .

Daca citeai mai atent explicatia lui popeye, ai fii inteles ca s-a rasturnat in sensul giratoriu, iar pt aceasta "manevra", a avut nevoie de viteza, care cred ca nu i-a lipsit, din contra avea prea multa  !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Cred ca soferul camionului a vrut sa opreasca pe dreapta , dar din cauza zapezii nu a vazut unde e marginea drumului si fiind incarcat s-a culcat pe-o parte .

coane,ce parcare pe dreapta,sint in zona parcari de parcari plus o un hotel si o benzinarie.....

omul a venit prea tare, eventual a fost incarcat prea mult, lemnele nu au fost prea legate si au facut balans....PLUS giratoriu facut pe genunchi,...vreau s-a zic ca tre s-a tragi de volan...

nu mai era nimeni pe linga camion, dar ce e bine e ca nu e prea lovit si super bine ca nu a patit omul nimic...sper...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.