Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Fany-Cluj


mishuliviu

Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Members

Am un vecin care lucreaza la ei,si stau chiar langa autogara,aici in cluj,care este tot a lor,adica a lui Fanica,patronul firmei...acuma ce stiu de la vecinul asta e ca au vreo 250 de autobuse,majoritatea Setra,modele si mai vechi si mai noi,au curse regulate cam in toata tara(din cluj),sunt seriosi la bani,se castiga intre 1700-2000,plus tichete de masa pentru cei care fac curse locale prin imprejurimile clujului,si de la 2000 in sus pt cei care fac curse mai lungi in tara,sau in afara!!! vecinul zicea si ca e catanie mare,controale multe...eu am depus un cv la ei de anul trecut,dar nimic,asa ca si de intrat la ei se intra cam greu,pile,recomandari...cam asta stiu eu colegul Radu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Am vrut sa merg,dar intre timp am depus mai multe cv-uri si acum mi s-a ivit o sansa sa merg pe autobus de oras,a garantat cineva pt mine si acuma sper sa ma ia acolo...am avut deja un interviu si asa mi-a dat de inteles doamna de la personal,maine merg iar,sa dau ceva chestionar si proba de lucru cred, de aceea nu am mai incercat la Fany...Drumuri bune si sa ne auzim de bine colegu'....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.