Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • 3 months later...
  • Members

Pt STOCCARGO cred ca sunt niste neseriosi eu am fost de doua ori la interviu la ei si ofera niste salarii ,doar sa nu te duci ,de ex. la ultimul interviu ziceau ca ofera 13 mil. salariu si 10 euro la zi pentru lucru pe comunitate unde stai 3-4-5 saptamani,primele doua fiind de proba ??? Deci daca pipi,dus...prin Germanica unde se plateste toaleta ,atunci nu mai mananci nimic ziua respectiva ca te-ai spalat....cam astea atat se ofera la aceasta "firma" 

Razvan(GRSu) Te rog frumos incearca sa nu mai scrii cu litere mari ,apasa pe Caps lock si le dezactivezi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salut colegii.Am fost si eu la doua interviuri luni si marti ,au zis ca vor sa lucrez cu ei si ca ma contacteaza ei vineri  pt. plecarea de luni,dar na-au facut-o.Niste neseriosi!cu salariul au crescut 1500 in primele 2luni+10 euro/zi dar tot in ron iar pe urma in functie da profit in jur de 600-900,1000euro+diurna.Cam putin ,dar asta e decat sa stai degeaba acasa fara bani!

o zi buna si drumuri bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

sant niste excroci pretind ca sant firma serioasa dar nu sant eu am fost la ei la interviu prin februarie daca nu ma insel am intrebat si eu atunci pe forum despre ei dar nu stia nimeni mi a oferit 12 mil si 1200 pe km dar era dubioasa treaba m au chemat la un hotel au zis ca au un garaj la tunari si unul la branesti dar sincer sa fiu trec mereu pe acolo acum dar acele garaje nu le am vazut decat pe la buzau am vazut niste masini 

ei au avut anunturi cam pe toate saiturile sub diverse forme si sa va spun parerea mea ei cauta oameni mai fraieruti sa faca ei ce vor cu ei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Vizitator Anonymous

santeti fraieri ma. vreti sa stati acasa cu p... in mina. io am tras tare la ei trei luni. si acum am mai mult de 1200 de euro. pe foamea asta e supermarfa. colegi astia dau tepe teparilor lenesi. ca sau ars si ei de multe ori. pe criza asta nu tre sa faci fitze. nevastamea e fericita ca aduc bani acasa,am carte munca si imi vad de treaba mea ca sa nu ma arda la salariu. da io am avutv rabdare, nu ca voi......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.