Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • 2 months later...
  • 10 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • Members

Am fost la ei in 2010 n-eau dat teapa cu 1000 .2000 euro de caciula.schimbindu-ne contractul de munca de pe cz pe polonia.acelasi don cu robert si daniel raminind marii bastani iar cand ceream banii ne trimrteau in cz.o magarie de nedescris.l-eam lasat tiru in franta si am plecat.ne recuperand banii nici in ziua de azi..

Editat de cico_3504
ortografie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...
  • Members

am sunat azi la ei si mia spus ca angajeaza..nu stiu cat de seriosi or fii

42 euro la zii inclusiv sambata si duminica ..salariu undeva la 1600.se face inclusiv cH se conduce singur.transort platit de la bucuresti pana la firma.. .mia spus ca  daca nu stiu engleza  ma baga pe o alta coloana ..unde am dispecer roman..

Editat de cico_3504
unit comentarii
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

Nu se mai fac angajari la DT. Firma WSD din Bucuresti (Robert-unul din actionari) angajeaza soferi si ii detaseaza catre diverse firme cu care colaboreaza inclusiv DT. Din aceasta cauza salariul a scazut de la 1600 la 1500. Transport gratuit Bucuresti-Rhede si retur. Noii veniti sa se astepte la a fi repartizati catre speditia Estron unde vor avea parte de transport gunoi, zilic. Dispecerii si inclusiv sefu` numarul  2 de la DT intervin telefonic pentru a depasii programul. Cine accepta va avea parte mereu de acest tratament , cine nu , va merge in program . Banii la timp si fara popriri. In rest numai de bine :P

 

 

 

 

semnatura cu acel link extern sa nu o mai folosesti...voi considera ca e reclama mascata

Editat de cico_3504
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

Nu se mai fac angajari la DT. Firma WSD din Bucuresti (Robert-unul din actionari) angajeaza soferi si ii detaseaza catre diverse firme cu care colaboreaza inclusiv DT.

si nu uitati ca o sa trebuiasca sa semnati o gramada de acte dar fiti atenti ce semnati. transport este gratuit dar pe drum o sa pierdeti cam 4 zile dus si intors. va doresc bafta multa si nu dati in programe daca va spun. pentru mai multe detalii puteti sa ma contactati la nr. 0701076751

Editat de cico_3504
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...
  • Members

O mizeriee de firmaa stati departee de eii.....i ar Robert care se ocupa de angajari fost sofer NU urmarestee decat castiguul propriuu,,,nu al intereseaza de sferii...am mers cu un cui an roata saanga fata 2 saptamani...fara sa ma trimita an service dispecer ..un jeg din Bucuresti care te alearga cape Hoii de caii..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.