Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

salariu si program de lucru


eXplor3r

Postări Recomandate

  • VIP

Deci 250 pe saptamana? 250x5= 1250 +130=1380 hai sa zicem 1400 asa mai merge. si asa cand te gandesti ca bani astia ii faceai aici in tara ,luai la o cursa de D. 300 de euro faceai 4 pe luna aveai 1200 si mai erai si pe acasa.....oare ce va ajunge soferia asta:(((

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

nu este inca valabil peste vreo luna intra in valabilitate si nu este postat nicaieri o sa fie la firma la care muncesc eu ca marinar

coane este semeserias.....

unde o s-a fie munca...ca si ape.....

ca sa fiu si eu off forum mai departe.....

am intilnit pe drum, de fapt astepind sa vina avionul spre casa un grup 1+2 de marinari care lucrau pe ceva petroliere de buzunar,parerea mea, gen fluviale....

unde vreau s-a ajung...

cind am fost cu marinarul care lucra singur era Super, bani...libere,munca mai putina...garsoniera pe vaporas,...nevasta in voiaj...

vreau s-a zic ca in momentul in care s-au intilnit toti 3,fosti toti pe acelas vapor...au inceput s-a scoata pe gura exact ca in povestea mea de pe topicul edy, :o,

au ajuns ca s-a se laude ca au curatat de mai putine ori rezervoarele cind au schimbat tipul de combustibil,...etc si samd

concluzia mea ramine acceasi ..pe forumuri nu se scrie prea mult de bine....iar pe gura e Super la orice firma....

ps. e greu s-a obtii brevetul..

end off topic/forum 8)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.