Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • 1 year later...
  • Members

se mere la program. nu stiu cum se plateste dar nu sunt intarzieri cu salariile. problema mare e cu motorina. se opresc bani la greu. nu lucru la el dar is din slobozia si stie tot orasul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Am un prieten care lucreaza la ei de mai bine de un an,pe prelata si cara doar bere si din spusele lui cica ar da 2500 ROL la km si ceva diurne de deplasare.

Pe timp de vara cica s-ar duce undeva la 30-35mil si n-ar fi probleme mari cu motorina.

Programul cica se respecta per ansamblu deci una peste alta nu e rau deloc dar......stiu si eu ce sa zic.....

Drumuri bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

astazi mi-am facut angajarea la ei ,astept sa ma cheme vineri sau luni sa-mi dea masina.se plateste la km[0,25/km]acum depinde de curse.la angajare se da proba de condus daca nu prea ai exp.te da cu alt sofer 1sau 2 saptamani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

mersi mult colegu dar mai am putin de asteptat sa-mi iau cardu tahograf si atestatul..... 2 saptamini si o sa-i sun sa vad care e treaba

e cam greu cu mintitu daca na-i experienta ca poate ma pune ala cu coarne de fac vreo prostie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

patronul de la vlase este cel mai bazat om din ialomita,are multa influenta,deci nu este de glumit acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

Hai, salut colegii- eu sunt Brailean, dar am posibilitatea de a locui si in CT. Am observat ca vlasa cara mult in port. Mi-am dobandit si eu atestatele - mai nou...certifiatul de competenta cum ii zice - marfa + gabarit depasit. Luni merg sa Platesc taxa la trezorerie. In cat timp ajung oare. si pentru card...cat mai trebuie sa astept? stiu ca se mai percepe si la ala ceva taxa. am permisul B,C E din 2007 insa  datorita facultatii nu am putut sa lucrez. Este cineva care lucreaza la ei, sa ne gasim odata prin costanta la un wisky, o bere ceva, poate ma lipeste si pe mine  la firma aceasta? dupa cum am zis...esti om cu mine...sunt om cu tine. Oricum o sa merg pe un Scania al unui prieten sa invat sa garez si etc. Proba asta in ce consta mai exact, ce marca de autocamion.Nu au si masini pe taho' vechi, ca pana vine cardul......

Multumesc anticipat si apreciez ajutorul vostru :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

SALUT ; in legatura cu cardul astia de la ARR sunt cam jegosi , eu am facut in februarie si mi-a spus sa vin sa-l iau dupa o lun si l-am luat dupa sapte saptamani da ma scarbisem sa mai trec pa la agentie sa intreb , parca cerseam ceva de mancare . Acum in cazul tau doamne ajuta sa-ti vina mai repede !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

< Inapoi la rezultate cautare < Jobul anterior  Jobul urmator >

sofer profesionist cat BE CE

S.C. VLASE SPEDITION SRL

Tipul ofertei raquo; Full time

Nivel cariera raquo; Middle-level

Locul ofertei raquo;

Slobozia

Angajatorul recruteaza din: Braila, Brasov, BUCURESTI, Constanta, Slobozia

Domeniile ofertei raquo; Soferi / Altele, Transport / Logistica / Naval

Salariu raquo; se discuta la interviul final

Posturi disponibile raquo; 10

Aplica acum la acest job

La aceasta oferta au mai aplicat 476 persoane.

Adaugat acum 7 zile, expira in 23 zile.

Descrierea postului:

sofer profesionist cat BE CE

Cerinte:

seriozitate, promptitudine, rezistenta la oboseala.

Descrierea firmei:

Transport intern si international

Aplica acum la acest job

La aceasta oferta au mai aplicat 476 persoane.

Adaugat acum 7 zile, expira in 23 zile.

anunt luat din www.bestjobs.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Rezistenta la oboseala cat? Pana soferul va da cu capul de volan probabil. Astia sant patronii din Romania niste hoti unii mai mari altii mai mici in functie de buget. Asta era cel care se lauda ca are cea mai tare si cea mai unicata Scanie de pe continente nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Rezistenta la oboseala cat? Pana soferul va da cu capul de volan probabil. Astia sant patronii din Romania niste hoti unii mai mari altii mai mici in functie de buget. Asta era cel care se lauda ca are cea mai tare si cea mai unicata Scanie de pe continente nu?

Tudore,mai lasa domnule o sansa si unora.Cum apare ceva, cum sari cu presupuneri!Pai, de unde stii tu ce se intampla acolo?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Members

dupa cum se ocupa  pe atatea se elibereaza,am un prieten care sa angajat o luna la ei si a renuntat ca a esit gaura la motorina 300 litri chipurile ca nu stie sa foleseasca masina asa ca politica lu vlase este urmatoarea,vine omu se angajeaza si dupa o luna de munca aduce profit la firma iar omu nu mai ia salariu ca iese gaura si atunci pleaca ca soferii acum sunt pe toate drumurile asa ca aviz amatorilor la vlase nu va mai duceti cai al mai mare jmecher din judet

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.