Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

am vb cu cineva de la vlase a zis ca intradevar angajeaza min 6 luni experienta si la inceput te baga in echipaj te mai initiaza,dar dupa ceva timp iti opreste bani pe motorina,stiu din sursa sigura acum fiecare e liber sa faca ce vrea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • Members

Oameni buni ,nu va ne cajiti ca nu prindeti o angajare ca si sclv la o asemenea firma (daca pot sa-i spun asa)caci acum va pare rau dar mai tirziu o sa va bucurati.  Va spun eu sigur ca nu calitatea camionului va aduce experienta care o doriti ci calitatea patronului si a banilor va fac mult mai fericiti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
Vizitator Anonymous

Am fost si eu la ei si am vorbit cu domnul pavel. Pot confirma consumul de 25 cu 0.35pe tona. Dar au volvo si mercedes euro 5. Asa ca nu cred ca sa fie o asa mare problema. Asa aveam si la waberers si ma incadram cu volvo. Banii mi-au zis ca-s 1500 si mai dau in plus daca faci km mai multi. De stat se sta minim 2 luni, maxim 3.

Foarte important, cere recomandare de la ultimul loc de munca, si suna si pentru confirmare.mai multe nu stiu ce sa va zic. Daca ma angajez revin cu detalii.

Era sa uit. La plecare in cursa ti se da 750 de euro avans de cursa iar restu de 750 la sfarsitul lunii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • Members

motzy....daca te stii un om ponderat.....si fara prea multe iluzii,dute linistit si ''drumuri bune'',cat timp nu mai este CRINEL in firma si nu umbli cu furtunul dupa tine...toate cele bune...omul cat traieste invata si este dator sa incerce...tot ce traieste in jud IL ..aprx...lucreaza la VLASE....PROGRAMUL se respecta,numai TU...si doar TU decizi daca folosesti alte mijloace...dispecerii te intreaba doar daca poti merge acolo...tu decizi...MERITA INCERCAT....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Members

10 posturi disponibile....poate este cineva interesat                  http://www.bestjobs.ro/locuri-de-munca-sofer-profesionist-cat-be-ce-pentru-comunitate/579076/sofer/1                                                                                                                                                                   

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

eu personal am fost in vara asta si am vorbit cu domnu si iam lasat si un cv,doar ca vrea cu experienta pe comunitate,

am sunat si acum si tot la fel mi-a zis..pacat mai incercam in alta parte..

daca citeai si mai sus nu mai erai asa dezamagit colegu.... :P :P :P
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.