Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Fix Care Medical lugoj


Postări Recomandate

  • Members

ma scuzati pentru postarea anterioara se fac angajari la unterer austria administrator domnu doru lugoj mare smecher aveti nevoie de adr ,card permis,buletin.si magnet sau tupeu sa mergeti fara program,disponibilitate non stop eu inca nu am plecat de la el,iam cerut toate drepturile salariale,ii trimit itm,si fiscu pentru control asa sa nu uite ca soferii aduc benefici la firma ,ofera salar 840ron si 45euro la zi se plateste la timp miam luat toti bani ce mia promis a platit dar disponibilitatea la program non stop se plateste cu banii mai multi ,a zis ca ma pune in topul firmelor sa am probleme sa nu ma angajeze nimeni de ce am cerut doar ce e legal,aveti nevoie un pic si de limbaengleza ,lucrati cu gunoaie de polonezi,dispeceri si daca luati amenzi pentru programul legal nu stiu daca mai acorda banii,gunoaie suces nr.tel0721031932,se lucreaza in echipaj ,frig,dar cum am zis non stop

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • Members

eu lucrez in momentul de fata la firma Unteret sa va explic care este cum sta treaba aici.Daca vrei te poti angaja direct de la ei si salarul este 45/zi + salar cz 350 euro/luna dar trebuie sa mergi in cz sa te angajezi sau te poti angaja in tara la Dl. Doru care are firma la Lugoj si salarul este 45 euro/zi + salar tara 650 ron,transportul asigurat dus + intors,dispecerii sunt ok ce-l mai dificil este RENE,restul precum Marcin,Martin,Octavian,etc sunt ok daca iti faci treaba si vb cu ei in engleza sa te intelegi,ex (ruta traseu,cati paleti sa incarci,respectarea traseului pe italia obligatoriu)programul nu se respecta,asta inseamna ca probabil in cele 6 saptamani poti conduce peste cele 21 de ore ale programului sau nu.Nu totimpul se depaseste programul dar la ei nu exista pauza de 45,amenzile le platesc ei din cauza programlui,din cauza soferului gen (linie continua,depasire neregulamentara,baut la volan,trecere pe rosu e raspunderea soferului.)Daca aveti nelamuriri puteti sa imi scrieti aici si va raspund.Recomand firma nota 8.Drumuri bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

zi-mi te rog incepatori ia. am 38 de ani si nu am lucrat in ultimii 10 ani decat distributie pe tara

chiar nu va inteleg, ai lucrat ca sofer si zici ca esti incepator !

cum aia a masii vine asta ?

sofer incepator este ala care a luat permisul ieri.

:-w:ymdaydream::-t

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
eu lucrez in momentul de fata la firma Unteret sa va explic care este cum sta treaba aici.Daca vrei te poti angaja direct de la ei si salarul este 45/zi + salar cz 350 euro/luna dar trebuie sa mergi in cz sa te angajezi sau te poti angaja in tara la Dl. Doru care are firma la Lugoj si salarul este 45 euro/zi + salar tara 650 ron,transportul asigurat dus + intors,dispecerii sunt ok ce-l mai dificil este RENE,restul precum Marcin,Martin,Octavian,etc sunt ok daca iti faci treaba si vb cu ei in engleza sa te intelegi,ex (ruta traseu,cati paleti sa incarci,respectarea traseului pe italia obligatoriu)programul nu se respecta,asta inseamna ca probabil in cele 6 saptamani poti conduce peste cele 21 de ore ale programului sau nu.Nu totimpul se depaseste programul dar la ei nu exista pauza de 45,amenzile le platesc ei din cauza programlui,din cauza soferului gen (linie continua,depasire neregulamentara,baut la volan,trecere pe rosu e raspunderea soferului.)Daca aveti nelamuriri puteti sa imi scrieti aici si va raspund.Recomand firma nota 8.Drumuri bune

Echipaje formate ia colegu? un numar de telefon ceva se poate? multumesc :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

intradevar sofer incepator e ala care aluat permisul ieri ,dar incepator pe 40de tone articulata ma consider si eu deoarece asa cum am spus si mai sus am lucrat pe raba,FL,si 3,5 tone.poate nu m-am exprimat foarte corect,dar consider ca mai bine e sa spui exact ceea ce stii sa faci decat sa te dai balena

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
  • 1 year later...
  • Members

salut,as dori sa stiu cat de serios e dl doru?

Nu e serios dl. Doru , pe mine m-a pus sa fac toate actele inclusiv cardurile la banca iar acum nu mai raspunde la telefon , ba il inchide ba imi scrie ca e in sedinta la mesaje nu mai raspunde , in concluzie o persoana in care nu poti pune baza . 

 

 

Probabil dl. Doru ar trebui sa-si schimbe numele in Doru Mincinosu , un om cu caracter zero , minte la fel de natural precum respira . Minciuna este habitatul natural pentru acest individ .

Editat de cico_3504
unire comentarii
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.