Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Iveco Eurotech Cursor


Florinel-Trans.SRL

Postări Recomandate

  • Members

Cunoasteti pe cine-va care are o priza de putere pentru basculare . Masina Iveco eurotech cursor , din 2001 cu cutie semiautomata . Multumesc

Nu iti trebuie priza , iti trebuie un cuplaj care intra pe priza de la pompa ... nu trebuie sa schimbi priza ... revin eu mai tarziu sa iti zic de unde am luat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...
  • Members

Salut. Am cumparat acum 2 luni 1 Iveco eurotech cursor 440, de 430CP. I-am facut o revizie tehnica la motor, am Reconditionat turbina la o firma specializata din Brasov, am schimbat toate filtrele posibile pe masina, si am plecat cu ea la treaba. Dupa cateva curse, constat ca, consumul niciodata nu l-am avut mai mic de 43%, ba mai mult de atat, a fost si de 50%. Tin sa precizez ca masina cara la frig, niciodata nu a avut mai mult de 21tone, ba mai mult a avut si 10 tone si tot peste 43%consum. Am mers cu ea in toate felurile, dar cel mai mult am cautat sa o tin pe plansa verde de turatii. Are cutie manuala, ceea ce ma "avantajeaza". Am fost cu ea la service, i-a pus tester pe ea, si nu ii spune nimic. Ce sa ii mai fac? Mutumesc, o zi buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.