Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Vrei sa ne ajuti? DONEAZA!


Postări Recomandate

  • Members

Multumim Valentin.

Uite, tocmai mi-ai dat si solutia. Daca tot vreti transparenta, spuneti aici ce si cat ati donat cei care ati facut-o, iar lui Calin ii va ramane eventual sa verifice daca nu este careva care minte. In felul asta veti putea vedea acele sume "COLOSALE" care se aduna... Tot in mainile userilor sta transparenta, pentru ca oricare dintre moderatori sau administratori va spune ceva, tot va fi un user care sa aiba de comentat si de adus acuzatii gratis (pentru ca astea se pot dona din belsug).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Sincer,folososirea numelui si prenumelui nu este o rusine,cel putin nu pentru mine,desi am nick-name,porecla...Eu unul,asa consider.Ma bucur ca pot ajuta cumva...rarut,dar sunt plecat destul timp de acasa,si cind ajung,incerc sa rezolv din probleme.Sa fim sanatosi,dati-i inainte!SUCCESURI!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Administrators

Multumim. Donatorii pot primi VIP, tot ce trebuie sa faceti e sa dati mesaj privat lui CALIN sau mie cu suma depusa si data depunerii si dupa verificari, se rezolva.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Members

Buna ziua.

Dl. Administrator, sa gandit cineva sa face-ti un sindicat al soferilor? care chiar sa se implice in problemele soferilor.

In felul acesta o sa fie finantat si situl si poate ne scapati si pe noi soferii de plata la km, magnet si alte probleme de care patronii continua sa profite.

Eu unul m-as inscrie fara ezitare.

Cu respect

Adrian

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • Administrators

Cine a donat si doreste VIP / VIP+mail este rugat sa dea mesaj privat mie sau lui CALIN cu numele de pe care a donat si suma.. si sa spuna ce nume doreste ptr email.

Pentru logare pe email, in partea de jos, in dreapta, a forumului aveti butonul "Webmail" unde va puteti loga folosind numele si parola pe care vi le vom comunica pe PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • Members

Sa va intreb si pe dumneavoastra ceva dragi detinatori ai site-ului de ce nu faceti si voi ceva util si puneti un mic magazin online pe site? cu produse Soferi.ro? nu o sa mai aveti nevoie de donatii sunt ferm convins ca o sa faceti mai multi bani decat faceti momentan cu donatiile ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Soferii.ro e un site/forum creat din placere si pentru a veni in ajutorul soferilor. Nu dorim sa-l transformam in magazin sau altceva, ci sa-l pastram in ideea in care a fost creat.

Sa nu crezi/credeti ca detinatorul, CALIN, s a imbogatit de pe urma siteului sau face vreun profit... chiar daca primeste donatii (mici ce-i drept), si chiar daca si incaseaza o suma ptr reclamele ce le vedeti aici pe site, tot nu reuseste sa acopere chiria serverului si luna de luna contribuie din buzunarul propriu, pentru ca noi, ceilalti sa avem acest site.

Uneori chiar stau si ma intreb, cati dintre noi am face asta? Cati am plati din buzunarul nostru pentru a beneficia altii? Si unii din acei altii, sa face caterinca pe aici, sa provoace certuri, etc.

In continuare, asteptam donatii, daca sunt doritori sa ajute la functionarea acestui site.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Va inteleg perfect de aceea ziceam produse Soferi.ro nimic mai mult am vazut N soferi in romania cu placute in parbrize www.soferii.ro bag mana in foc ca nu le au de aici de pe site de ce nu? 5-10 lei cat o fi una se aduna nu trebuie sa faceti o adevarata piata sa zic asa. Cum sunt si acele placute promoveaza site-u si de ce nu sa il si ajute sa stea up?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • Members

Da,am citit posturile in legatura cu functionarea forumului,promit ca donez dupa ce vin din Belgia,ar fi pacat sa nu mai functioneze ceva nascut din pasiune si totodata util pentru atata lume,problema e ca te loghezi,faci cont sau nu,cauti ce ai nevoie si ....pa ,am donat de atatea ori la manastiri si nu mi-a dat nimeni un sfat macar ,aici ai atatea pareri,ai de unde alege ,atunci cred ca ar trebui sa punem umarul pentru buna functionare.

P.S.-nu donez acum,pentru ca nu sunt nici macar somer,abia plec la lucru,dar imi voi aduce contributia si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Moderators

Scrie pe prima pagina la primul comentariu...

Conturile pentru donatii sunt:

Banca ING

Cont in LEI RO56INGB0000999900288090

Cont in EURO RO86INGB0000999903402026

Beneficiar MIC CALIN

Pentru orice alt tip de donatii puteti lua legatura direct cu administratorul Calin,cel mai elegant si frumos..Succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Perfect , ca eu salariu il iau pe card la ing e mult mai simplu vineri adica 18.07 voi dona si eu ceva ca atunci intra banii bafta multa o idee geniala asa trebuia facut de mult pentru ca sa se vada si multumirea noastra fata de ce ai facut pentru noi doamne ajuta la un sindicat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.