Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

analize si psihologic in bucuresti


Ceaky

Postări Recomandate

  • Members

Eu am facut analizele medicale la spitalul CF2 si psihologicul la Witting. Cf2 este la Piata Presei  si laboratorul psihologic al gasesti vis a vis de Gara de Nord...intrarea principala, peste drum de gura de metrou. Nu ai cum sa nu le gasesti. pentru psihologic trebuie programare. O poti face telefonic...acest aviz il iei in ziua cand il dai. Stai cam 2 ore la examen. Avizul medical dureaza cam o saptamana...sunt mai multe analize. Nu cunosc costurile(a trecut ceva timp). Poti da telefon si iti vor spune tot ce vrei sa sti. Bafta si toate cele bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

analizele nu se fac separat pentru transport de persoane sau pentru transport marfa. sunt analize pentru soferi profesionisti si sunt valabile indiferent ce fel de transport faci. singurul lucru de care trebuie sa ai grija este sa le faci la laboratoare agreate de ARR, altfel nu sunt valabile. nu stiu unde se fac in Bucuresti, insa ca sa nu ai surprize ar fi bine sa dai un telefon la ARR la voi si ei iti vor spune toate policlinicile agreate. asta ca sa nu trebuiasca sa le faci de 2 ori. ce stiu sigur este ca analizele facute la policlinicile CFR sunt valabile. cand faci psihologicul, roaga-i pe cei de la laborator sa iti dea rezultatul in mai multe copii, asta deoarece este valabil 3 ani, iar daca vrei sa iti schimbi locul de munca in urmatorii ani macar faci o mica economie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

eu am facut analizele saptamana trecuta.

la policlinica din fata garii de nord.

dureaza cam maxim 2 ore.

iti trebuie 150 lei,formular de analize de la xerox si timbru fiscal de cea mai mica valoare care o gasesti.

si cel mai important-adeverinta medicala de la medicul de familie,ca nu suferi de boli cronice sau psihice.

trebuie sa mergi la 8 dimineata .

1.fisier-se face fisa daca nu ai deja.

2.siguranta circulatiei,seinregistreaza

3.casierie,plata 150 lei.

4.recoltare sange-10 lei.

5.control la cabinetele trecute in formular,cu prioritate pana la ora 10.cand incep consultatiile pentru pacienti.

cand termini duci toate hartiile la siguranta circulatiei si a doua zi la pranz iei rezultatul.

la cabinetul boli interne se face ekg si ai nevoie de sarvetele sa te stergi de gel.

succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salut tuturor,

are cineva idee cat sunt valabile analizele si psihologicul???

medicalul-1 an

psihologic-3 ani-transport persoane

              -4 ani- transport marfa

am intrebat la siguranta circulatiet si acesta a fost raspunsul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Si un 10% din discutiile acestui forum, daca va sunt de folos, inseamna ca am castigat ceva.

Nu am pierdut degeaba timpul si unii banii, pentru a-l tine in top.

Procentul cred ca e cu mult mai mare de 10%.

Parere personala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

daca vrei sa iti faci fisa pt siguranta circulatiei la CF2 buc, lasa-mi mesaj pe privat si o sa va ajut cum si pe mine la randul meu m-au ajutat altii.

Si anume cum ai putea,tu sa il ajuti?Eu cred,ca nu strica,din cand in cand sa fie facute,minimum de analize medicale!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

merita sa il faci pe bune,nu trebuie sa ai nici o grija,nu trebuia sa dai nimic in plus,totul merge foarte repede si controlul nu este cine stie ce.

mai nou,am auzi ca in unele locuri se cere chitanta si altii fac verificari sa vada unde si cum ai facut analizele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Pt Costy. la CF2 analizele dureaza de pe o zi pe alta sau chiar mai bine!Eu ii pot ajuta cu un n umar de telefon la care poate cere informatii despre cum isi poate lua omul analizele in aceeasi zi.Eu mi le-am facut la CF2 pe bune.La sange tot!!!Si nu am dat nici o atentie.Singura atentie a fost 50 RON la o doamna care mi-a spus ca imi poate da fisa in aceeasi zi.Ce rost are sa vina omul de la 50-100 km de casa si sa mai vina si a doua zi pt rezultat???asta-i singura chestie, sper sa va fiu de ajutor.Bafta si sanatate la toti!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • Members

pentru Bucuresti ,am gasit clinica Rimed pe B-dul Timisoara (Militari)face ambele avize si se eibereaza a doua zii ,150 cel medical si 50 psihologicu,sunt avizati de ministerul transporturior

tu  ai facut avizele la ei?  eu stiam ca in bucuresti cea de la cfr este singura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.