Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • Members

Atentie ,mare atentie la aceasta firma,daca nu vreti sa munciti degeaba,SAU SA ADUCETI BANI DE ACASA,am lucrat la ei 2 sezoane a cate 2 luni si m-a scos gaura 1285 euro ,bani mei munciti , care mi i-a tras DOMNUL MARCULESCU,dar nui nimica exista un DUMNEZEU care le vede pe toate.Drumuri bune!!!

Am rugamintea ca pe viitor sa nu mai folosesti scrierea gen chat,citeste regulamentul ca sa fim intelesi si sa stii ce este acceptat si ce nu pe acest forum,succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

colegutu au masini in general noi dar cu banii mai intarzie,cel putin mie asa mi s-a intamplat.Am lucrat o luna si jumatate la ei dar nu am fost prea multumit....Iti urez bafta!...oricum ai lua raspunsul meu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Salut.Ma poate ajuta cineva cudetalii despre Marconi Urziceni.Sunt seriosi cum platesc respecta programul starea tehnica auto.Mul

tumesc

colegu ce poti sa iti zic sigur e ca platesc 10 la suta km plin/gol cursele sunt cam pe distante mici deci nu depasesti 10000 km pe luna sigur,se intarzie cu banii si cand pleci risti sa nu mai iei ce ti a mai ramas de lichifat,deci nu prea e serioasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • Members

Salut.Stai cuminte daca vrei sa nu muncesti degeaba.10euro centi pe km si in contrct te angajezi sa nu depasesti consumul30l Mercedes-32lman si daf.Curse scurte si km putini.Stiu coleg caruia ia oprit peste 1000euro motorina desi e corect cica nu sa incadrat la consum plus altele inventate de patronul Marculescu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • Members

Am eu noutati despre acesta societate...este in faliment....am lucrat pentru ei in perioada ianuarie - februarie 2015 si inca astept decontul.....asa ca nu incercati....chiar daca sunteti incepatori...nu merita nici macar pentru experienta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.