Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Norbert Dentressangle


Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Members

La mulţi ani şi un an nou fericit !

Vă anunţăm că Transcondor SA - parte a grupului Norbert Dentressangle caută şoferi profesionişti,

cu minim 1 an de experienţă internaţională, cu domiciliul până la 350/400 km faţă de Arad !

Vă oferim:

- 50 euro/zi.

- 10 euro/zi bonus în funcţie de criterii de performanţă.

- baze securizate dotate cu duşuri, bucătărie, internet, spaţii de relaxare, TV etc.

- camioane la standarde europene EURO 5/6.

- perioadă de integrare şi formare.

Telefon contact: 0724288331, 0723544453, 0726372324.

E-mail: recrutare@norbert-dentressangle.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members
salutare colegi.s-a angajat cineva de curand si poate sa ne spuna si noua cum sunt apele prin zona Norbert ? :D

salut!da!din momentul in care urci in bus din Arad ai 50e/zi de luni-vineri.sambata si duminica,daca nu circuli ai 43eur/zi.5 eur/zi daca...+inca 5eur/zi daca...Probabil acest bonus,in total de 10eur/zi i-l vedem...nu stiu cand!In privinta profesionalismului in conducere mai ramane de vazut,este mai apreciat cel care face gafe,greseli decat cei care au experienta si respecta regulamentul firmei.Totusi pentru cei care au lucrat cu '''banii pe caiet''' este o firma buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Pentru toti cei interesati , daca pleci de la N.D. ti se confectioneaza tot felul de porcari si rapoartre unele pe bune altele ca vor ei, eu tocmai am depus cererea de lichidare si demisi si surpriza am nevoie de o Caracterizare pot so primesc doar daca voi da firma transcondor in judecata la fel este si cu bani cine vrea mai multe inf.0733817019

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Members

stare colegii.ca si deschizator al acestui topic am mai aruncat o privire prin postari si diverse raspunsuri.de cind am cerut info despre aceasta firma am fost si la un interviu(deloc agreabil),dar constat ca unii pe aici doar cauta motive de cearta.firma este ok nu se intarzie cu banii,programul se respecta,camioanele se intretin,chiar am apreciat ca sunt obligati ca la schimbarea de soferi cel care pleaca sa lase curata cabina.in schimb lasa de dorit unii din personalul de la interviuri.eu am optat pt o alta firma unde se platea mult mai bine.DRUMURI BUNE SI ASFALT USCAT MEREU SA AVETI.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

La mulţi ani şi un an nou fericit !

Vă anunţăm că Transcondor SA - parte a grupului Norbert Dentressangle caută şoferi profesionişti,

cu minim 1 an de experienţă internaţională, cu domiciliul până la 350/400 km faţă de Arad !

Vă oferim:

- 50 euro/zi.

- 10 euro/zi bonus în funcţie de criterii de performanţă.

- baze securizate dotate cu duşuri, bucătărie, internet, spaţii de relaxare, TV etc.

- camioane la standarde europene EURO 5/6.

- perioadă de integrare şi formare.

Telefon contact: 0724288331, 0723544453, 0726372324.

E-mail: recrutare@norbert-dentressangle.com

 

Pe langa cele 3 numere de telefon de mai sus, pentru programari puteti suna si la: 0730106367.

 

Cerinte: 

- experienta minim 1 an

- acte romanesti (buletin, permis, card, atestat)

- adeverinta de vechime/ recomandare de la un loc de munca anterior

 

Drumuri bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

Transcondor SA - parte a grupului Norbert Dentressangle caută şoferi profesionişti,
cu minim 1 an de experienţă internaţională.

Vă oferim: 
- 55 euro/zi.
- 5 euro/zi bonus în funcţie de criterii de performanţă.
- baze securizate dotate cu duşuri, bucătărie, internet, spaţii de relaxare, TV etc.
- camioane la standarde europene EURO 5/6.
- perioadă de integrare şi formare.

Telefon contact: 0724288331, 0723544453, 0726372324, 0730106367
E-mail: recrutare@norbert-dentressangle.com 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

Am sunat si eu la ei,si am zis ca vreau sa iau si sotia cu mine ca sa stau mai mult si au zis ca nu o pot lua.Pacat ca chiar vream sa merg la ei.Momentan prefer sa raman aicea unde sunt acuma si o pot lua fara probleme.Neavand copii,daca se putea sa o iau si pe ea cu mine era mai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Hai sa va spun cele mai noi informatii.

In RO nu vii niciodata cu camionul.

In concluzie: CEA MAI BUNA FIRMA IN MOMENTUL DE FATA IN EU!!! (Dar e greu sa ajungi la ei, cerinte:  min. 1 an pe international, inscris in cartea de munaca: SOFER TIR INTERN SI INTERNATIONAL) Deci daca ai fost pe afara la niste fime de 2 bani care te-a angajat ca simplu SOFER, nu-ai ce cauta la ei)

este din anglia , ma i si lucrezi la ei 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.