Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

info


leo

Postări Recomandate

  • Members

Multumesc Sdm pt promptitudinea cu care ai raspuns,sincer nu credeam ca intra cineva la rubrica medicala.Ieri am facut controlul periodic si am primit aviz medical.apt conducator transport marfa,cu control[interne]la trei luni,dar am fost refuzat de catre firma pe motiv ca nu este permis sa fie angajata o persoana cu aceasta boala.Poate citeste aceasta postare si un coleg care s-a lovit personal de aceasta problema.La cabinetul medical au refuzat categoric sa imi dea fisa de angajare.Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

am auzit si eu de asemenea boala care practic in momentul cand faci insulina nu iti mai dau voe la siguranta circulatiei asa ca tre sa ai un medic al tau care te poate ajuta sa treci de pasul asta am intilnit colegi care fac insulina si lucrau la tir dar cu control la 3 luni si numai ei stiu ce trag pentru faptul ca esti la mina lor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.