Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Dealul Negru-Aici sunt banii dumneavoastra?


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

Pentru cine nu stie portiunea dintre Pitesti si Rm. Valcea arata ca dupa bombardament.

Am incercat sa fac poze intr-o zi dar n-am reusit (imi sarea telefonul din mana doar daca incercam sa focalizez)

Este greu de spus la ce categorie de drum poate fi incadrat,dar in nici un caz European.Daca aveti poze aici ar fi locul sa le centralizam si poate la un moment dat le vom arata cuiva care sa poata face ceva in acest sens.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Analizand nivelul taxelor de drum din Romania in comparatie cu soselele distruse in fiecare iarna si reconstruite prost in fiecare primavara si parcarile inexistente ... parca imi vine asa o pofta sa parchez autotrenul in curte la la guvern ... mai exact in sala de sedinte!  >:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • Members

eu nu inteleg o treaba....se cere sa ne conformam regulilor impuse de UE..insa la noi  drumurile sint asa cum sint..parcari..aproape 0..si taxe de Olanda sa zicem...pt. ce aceste taxe?

ce ne ofera statul roman in schimbul acestor taxe?..amenzi..ai sarit diagrama..amenda...stationezi unde nu trebuie..iar amenda....oare asta nu se cheama discriminare?..intreb si eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • Members

esti taxat de enspe ori pentru "a se construi, repara si intretine" drumurile....si in acelasi timp tot de enspe ori esti taxat de service-uri si de patroni ca nu ajungi la timp din cauza ca taxele pe care le-ai platit le baga hotii aia de la bucuresti in buzunar si nu fac cu banii aia ceea ce ar trebui sa faca....suntem furati pe fata, fara pic de rusine!  >:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.