Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

soferi pentru canada


maritanu razvan

Postări Recomandate

  • 4 weeks later...
  • Members

Dupa cum s-a vazut, nu sunt un admirator al lui Savimbi. Dar, de dragul adevarului si de dragul romanilor trebuie sa confirm ceea ce spune Savimbi. Nu m-as baga in cardasie cu Andy Transport. Si da, Savimbi a tras pentru Ilie si atras de i-a iesit parul prin caciula. Nu o spun sarcastic, el chiar abagat la greu. Rasplata!? Numai el poate sa comenteze asa ceva.

Apropo, mai sunt inca persoane in Romania care cred ceea ce vad la TV!? Incredibil!

Cat despre H&R ... Soferii mai vechi de pe aci spun ca H & R vine de la hit & run. Adica, de la fuga de la locul accidentului. Tot gura targului spune ca la ei ar lucra soferi adusi din Rusia pe 20 centi la mila, solo. Asta inseamna jumatate sau chiar mai bine de ceea ce se plateste. Iar salariul soferului de camion aici nu a crescut in ultimii 15-20 de ani desi preturile au crescut. Chiar mult.

La multi ani si Sarbatori fericite tuturor! Chiar si tie Savimbi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Imi place si, in acelasi timp, imi spune foarte multe formularea " care ne poate spune cum a reusit". Este de neconceput ca poti sa o iei si in freza pe aici. Din moment ce ai pus piciorul in avion, inseamna ca ai reusit. Incep sa inteleg cum au cazut unii cu capul in galeata cu vopsea roz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
  • Members

pentru cei care au nevoie de lamuriri despre America de Nord. Este un articol despre cum sunt platiti si in ce conditii soferii americani. Pe de alta parte, toti soferii canadieni sunt de acord ca americanii sunt mai bine platiti decat ei http://www.thetruckersreport.com/low-pay-poor-safety-hos-blamed-for-fatal-accidents/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Am postat acest link in virtutea principiului de lucru pe care il au jurnalistii de investigatii : orice informatie trebuie verificata din minim trei surse. Topicul a fost foarte aprins la un moment dat cu pareri pro si contra. Din pacate, au fost doar doua surse. Acum o aveti si pe a treia. Sa va fie de bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Members

Hei colegi am tot citit despre tot cu Canada, ei cu permise de conducere este o varianta de a conduce in Canada ,

 

 

 

 

restul este eliminat..prea multe cuvinte neinteligibile si prescurtate..data viitoare respectate singur citind ceea ce scrii si abia apoi posteaza comentariul..

Editat de cico_3504
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 years later...
  • Members
La 29.11.2014 la 21:34, savimbi a spus:

Hi? Hai fratele meu ca am lucrat 5 ani acolo......stii vb aia: afara-i vopsit gardul, inauntru-i leopardul.....

Poti sa-mi spui mai multe despre andy transport eu sant in discutie cu ei sa merg sofer la ei?

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • Members
La 25.10.2015 la 3:39, savimbi a spus:

Criza mare de soferi pe aici. Toata lumea cauta soferi dar nu-i gaseste insa nici nu se da drumul la forta de munca din alte parti. A crescut si plata la mila, s-a ajuns la 55 centi / mila dar degeaba....

Salut. 

Mai este valabil ce ai afirmat mai sus? 

Un update 2020 pls? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.