Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • 7 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • Members

Salutare...

Este primul meu post...

LPX-Tras cu sediul in Bucuresti (mai sus mentionat)

In Belgia se numeste GEO-Trans si trag remorci la DHL,UPS,TNT,etc lucreaza cu posta ..

2 luni in belgia 2 saptamini acasa salariu depinde de pregatire... intre 800(daca nu ai mai lucrat)-1700(cu vechime)

nu poti sa intri fara cineva din interior,parolisti cu banii

Au si o vila pentru pauzele de 45 daca esti in brussel...ce sa mai zic ? este ok daca reusesti sa intrii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • Members

colegul mary_86 daca lucrezi la LPX imi poti da numarul tau de telefon pentru a te contacta?poate imi poti da cateva informatii te rog.o zi buna!

scrie in continuare folosind prescurtari si vei avea ''bucuria'' de a pierde comentariile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
colegul mary_86 daca lucrezi la LPX imi poti da nr tau de tel pt a te contacta?poate imi poti da cateva informatii te rog.o zi buna!

Salut Catalin, eu nu lucrez la LPX, incearca numarul dat de Florian.Esti din Giurgiu din oras?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • Members

Ce nu se spune la angajare...

Nu iti spune nimeni ca in pauzele de 24 si 45 trebiue sa fi present in casa la ora 8.00 altfel e nasol.

Ca tot in aceste pause trebuie sa mergi la garaj si sa speli camioane.

Mai au trei masini cu buton ...si ca sa fiu rau pina la capat o sa pun si nr de inmatriculare .

B101LPX

B113LPX

B112LPX

Primele doua sint cu diagrama...ultima digital

Astea sint folosite pentru extra..adica ...atunci cind se odihneste cardul tau mia faci o cursa pe diagram si daca nu te incadrezi in program folosesti butonul.

In casa nu prea ai unde sa dormi sau sa iti ti bagajul..dupa noroc..daca ti se da o masina esti fericit si cari bagajul in masina.

Faci o cursa doua ..vi seara si normal te culci...NORMAL am spus. Doar ca pe la trei dimineata vine alt sofer te trezeste si iti spune ca trebuie sa plece in

cursa cu aceea masina. Iei toate bagajele le cari in casa si vezi pe unde mai poti dormi,

Acum vine pertea frumoasa..nu iti spune nimeni ca din orice dar din orice motiv se opresc bani.

Se apropie sa pleci acasa dupa doua luni ...pleci si de cele mai multe ori uita sa te mai cheme. :ymtongue:

Acestye si inca multe alte...va las sa Descoperiti voi.

Drumuri bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.