Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Truck passion !!!!


VT880

Postări Recomandate

  • Members

Am vazut la o emisiune la tv cum realizau niste nemti astfel de "tatuaje".Ei le imprimau cu lase pe tabla si tot desenul nu dura foarte mult, mazim 1 ora ( ma masina mica si depinde cat de mult desena), dar dura mai mult pana desfacea componentele, pt. ca de exemplu daca la o masina facea desenul pe capota doar, trebuia sa dea capota jos, nu stiu dc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • EX Staff

M-ai facut curioasa,ce trebuia sa aiba in parbriz ?habar nu am. :o

Poi sa aibe ceva....vreun fular cu echipa favorita, niste maimutzoi de plush,niste stegulete....ceva acolo  ;D.

;D ;D ;D ;D ;D

Ai vazut ce nr au, crezi ca in Suedia poti sa umbli cu bazarul ambulant pe strada ????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

Cand ma uit cat de frumos si silentios se misca Volvo-ul asta... Si ce ma zdruncina pe mine si galagia de pe lume cu Volvo-ul meu american.... Parca imi vine sa imi trag un pumn in mecla, de prost ce-am fost. Mi-a trebuit camioane de macho. Na, camioane de macho, sa te saturi!

  Pentru "cacanadienii" care vor sa sara la gatul meu, mai inaite sa dea sonorul la maxim in timp ce vad filmul ala. Poate remarca si faptul ca soferul merge cu geamul deschis si se aud cum fasie cauciucurile de la Mercedes-ul care il depaseste. Si poate remarca si cat de elegant se misca toata cabina. Cand le-am spus ca mergeam cu cafeaua pe bord, au zis ca mint.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
  • 7 months later...
  • Members

Ce vorbiti voi acolo? cand le-am spus la astia ca aveam frane pe disc pe tot camionul si ABS-urile comunicau intre ele... ca aveam dolby sorround in cabina si clima... se uitau la mine si nu stiau daca sa ma creada sau nu. Insa, am gasit vreo doi care au testat europene. Erau... extaziati. spuneau si ei ca le mai trebuie vreo 20 de ani pe aici sa ajunga la nivlul ala. Dar sssst, sa nu auda cacanadienii ca iar mi pun in cap. Chiar si bastinosii recunosc ca sunt in urma Europei cu mult dar pentru ei... trebuie sa fie mai catolici decat Papa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Poi sa aibe ceva....vreun fular cu echipa favorita, niste maimutzoi de plush,niste stegulete....ceva acolo  ;D.

;D ;D ;D ;D ;D

Ai vazut ce nr au, crezi ca in Suedia poti sa umbli cu bazarul ambulant pe strada ????

Tare mi-e mie ca ala e numar de Germania...sau ai vrut sa spui ca in Suedia nu poti umbla cu bazarul ambulant..ca ei nu sunt din Suedia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • EX Staff

Tare mi-e mie ca ala e numar de Germania...sau ai vrut sa spui ca in Suedia nu poti umbla cu bazarul ambulant..ca ei nu sunt din Suedia

Pai daca citesti cu atentie topicul,ai sa intelegi pina la urma ...... ;D ;D ;D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.